Alżbeta Lenska szaleje na wakacjach!

Alżbeta Lenska szaleje na wakacjach! Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem. Na fotografii widać, jak wypoczywa na rajskiej plaży! Pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy!

Zdjęcie podpisała: "Good Morning from Paradise Beach with positive energy" ("Dzień dobry z rajskiej plaży. Dużo pozytywnej energii").

"M jak miłość": Co po wakacjach? Powrót Mateusza do Polski

Przed wakacjami wątek Mateusza i Lilki przyniósł wiele emocji! Choć Barbara postanowiła nie informować swego ukochanego wnuka Mateusza o powrocie jego wiarołomnej żony Lilki (Monika Mielnicka) do Polski, młody Mostowiak niezależnie od wszystkiego również zawita do Grabiny.

Przypomnijmy, że Ethan (Paweł Roman), australijski kochanek Lilki, dla którego porzuciła Mateusza, szybko się nią znudził i zostawił na lodzie, zastępując kolejną dziewczyną. Nie tylko kazał się jej wynosić ze swojego domu, ale też odciął ją od konta i pieniędzy. Dość powiedzieć, że porzucona i wygnana córka Krystyny (Dorota Chotecka) wróciła do domu z płaczem. Spotkanej przypadkiem Marii (Małgorzata Pieńkowska) zwierzyła się, że była głupia, rezygnując ze szczęśliwego małżeństwa z Mateuszem dla majętnego wdowca, który potraktował ją jak rzecz. Banachowej też powiedziała, że bardzo żałuje tego, że zdradziła męża i zostawiła go dla Ethana.

Reklama

W premierowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków, które na antenę TVP2 trafią na początku września br., Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) tonem nieznoszącym sprzeciwu zakomunikuje prof. Nieśpielakowi, by wybił sobie z głowy, że ona sprzeda mu swoją ojcowiznę.

"M jak miłość": Maria postawi się Nieśpielakowi

- Dziękuję, że dałaś się wyciągnąć na chwilę z pracy... Doceniam twoją cierpliwość i to, że nadal chcesz się ze mną spotykać, zwłaszcza, że ostatnio jestem taki... monotematyczny... - spróbuje zażartować okulista, który za wszelką cenę chce wybudować klinikę w Grabinie.

- Rzeczywiście, mam wrażenie, że ten projekt wszystko zdominował, całe twoje życie... - chłodno oceni Marysia.

- To prawda. Tak, ta inwestycja jest dla mnie bardzo ważna i to pod różnymi względami - pokiwa głową profesor.

- Dlatego cały czas tak nalegasz na kupno mojej działki? Mimo, że już kilka razy powiedziałam, że nie jest na sprzedaż? - prosto z mostu zapyta Rogowska.

Zobacz też:

Jan Piechociński: Jak żyje gwiazdor kultowych produkcji? Kiedyś nie miał na chleb
Agnieszka Kaczorowska kończy karierę i wyjeżdża z Polski?
Adam Pally u boku Arnolda Schwarzeneggera w serialu Netfliksa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Alżbeta Lenska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy