Reklama

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach w Hiszpanii ma jeden problem

Agnieszka Włodarczyk przebywa właśnie w słonecznej Hiszpanii, a wakacyjny wyjazd skrupulatnie relacjonuje w sieci. Ostatnio zdradziła na Instagramie, co nie pasuje jej w tym kraju.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wybrali się do Hiszpanii, a fotografie z wyjazdu regularnie uzupełniają internetową galerię aktorki. Jak się jednak okazało, nie wszystko w tym kraju jej odpowiada. 

Agnieszka Włodarczyk w Hiszpanii

W instagramowej relacji Włodarczyk wyjawiła, że nie przepada za lokalną kuchnią. Na szczęście z pomocą przybył mąż aktorki, który zaprosił ją do... japońskiej restauracji. "Nie podchodzi mi hiszpańska kuchnia, więc Robert zabrał mnie do japońskiej knajpy" - napisała.

Reklama

Zdaje się, że oprócz kwestii kulinarnych, pozostałe aspekty podróży spełniają oczekiwania Włodarczyk. "Spacery przy takiej pogodzie to sama przyjemność" - możemy przeczytać w opisie jednego ze zdjęć. 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek oraz utalentowany sportowiec, triathlonista, rekordzista Polski i świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana poznali się w 2020 roku. Ich dwa, pozornie odmienne światy, szybko połączyła miłość. Syn pary Milan przyszedł na świat 7 lipca 2021 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL