Adrianna Biedrzyńska i Michalina Robakiewicz: Matka i córka toczyły ze sobą wojnę! Jak się dogadują dziś?

Michalina Robakiewicz to córka aktorskiej pary – Adrianny Biedrzyńskiej i Michała Robakiewicza, która wybrała tę samą ścieżkę zawodową co rodzice. Młodą aktorkę widzowie z pewnością kojarzą z takich produkcji, jak „Klan”, czy „Na Wspólnej”, a ostatnio z roli Pauliny w serialu „Kontrola”. Choć życie zawodowe Robakiewicz zdaje się układać znakomicie, to w życiu prywatnym nie zawsze było kolorowo. Media chętnie rozpisywały się szczególnie o konflikcie, który wybuchł między Michaliną, a jej mamą. Sytuacja była na tyle poważna, że aktorki zerwały ze sobą kontakt. Jak ich relacja wygląda obecnie?

Michalina Robakiewicz poszła w ślady rodziców

Robakiewicz urodziła się 10 czerwca 1994 roku w rodzinie o artystycznych korzeniach. Zarówno jej mama - Adrianna Biedrzyńska, jak i ojciec - Michał Robakiewicz, to dziś uznani aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni.

Michalina już od dziecka wiedziała, że tak jak rodzice, swoją przyszłość chce związać z aktorstwem. Jako mała dziewczynka zaczęła zdobywać pierwsze doświadczenia na planach zdjęciowych. Przez 12 lat wcielała się w rolę Kamili Chojnickiej w serialu "Klan" i już jako nastolatka zdobyła sporą sympatię widzów.

Swoją przygodę z serialem zakończyła w dość burzliwych okolicznościach. Producenci "Klanu" wyrazili bowiem kategoryczny sprzeciw, gdy młoda aktorka poinformowała ich o otrzymaniu roli w "Na Wspólnej". Gwiazda dostała zakaz gry u konkurencji, a gdy się do niego nie zastosowała, wysłali jej bohaterkę za granicę, a następnie wymienili aktorkę na inną.

Reklama

Po zakończeniu przygody z TVP, aktorka przez lata wcielała się w Sandrę Gawriłow w "Na Wspólnej", a ostatnio błyszczy na ekranie w roli Pauliny w serialu "Kontrola".

We wszystkich decyzjach i kolejnych projektach wspiera ją mama - Adrianna Biedrzyńska. Choć kobiety obecnie są przyjaciółkami, jeszcze kilka lat temu toczyły ze sobą prawdziwą wojnę.

Adrianna Biedrzyńska - konflikt z córką

Rodzice Michaliny Robakiewicz rozstali się, gdy miała kilka miesięcy. Krótko później jej mama związała się z Marcinem Miazgą, z którym dziewczyna bardzo się zżyła. Po latach to właśnie rozstanie Biedrzyńskiej i Miazgi było głównym powodem konfliktu gwiazd.

Michalina Robakiewicz przez kilka lat nie rozmawiała ze swoją mamą, Obwiniała ją bowiem o rozpad ich rodziny. Bardzo długo nie potrafiła wybaczyć mamie, że opuściła mężczyznę, który zastępował jej ojca i którego kochała i traktowała jak tatę... Kiedy skończyła 18 lat, po prostu wyprowadziła się z domu i zamieszkała z byłym ukochanym matki, Marcinem Miazgą.

Zobacz też: Adrianna Biedrzyńska słono zapłaciła za aferę, w którą przed laty wplątał ją ówczesny mąż!

Podobno gwiazda "Barw szczęścia" w przypływie złości zażądała od Michaliny zwrotu pieniędzy, które przez lata łożyła na jej edukację w prywatnym liceum, a ta w odwecie zerwała z nią kontakt. We wrześniu 2014 roku Michalina Robakiewicz dowiedziała się z mediów społecznościowych, że jej mama jej ciężko chora i zrozumiała, że musi się z nią pogodzić.

Stosunki między nimi bardzo się ociepliły. Michalina wydała nawet oświadczenie, w którym odniosła się do ich konfliktu. Zdementowała w nim pogłoski, jakoby nie akceptowała stylu życia swej mamy i miała jej cokolwiek za złe. Była bardzo szczęśliwa, gdy okazało się, że Adriannie udało się pokonać raka.

Dziś kobiety są nierozłączne i bardzo się wspierają. O dawnych urazach zdecydowały się zapomnieć, starają się natomiast umacniać relację. Adrianna Biedrzyńska chętnie chwali się córką, razem chodzą na imprezy branżowe i pozują na ściankach. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Michalina Robakiewicz | Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy