Adam Zdrójkowski przejdzie metamorfozę! Jakie będą efekty?

Adam Zdrójkowski dorastał na oczach widzów. Rola Kuby Boskiego sprawiła, że przez pewien czas był on jednym z najbardziej rozpoznawalnych nastolatków. Serialowy Kuba korzysta z życia i nie boi się wyzwań. Z tego powodu zdecydował, że chciałby nieco upiększyć swój uśmiech.

Adam Zdrójkowski podbił serca widzów

Adam Zdrójkowski podbił serca widzów w chwili, gdy na szklanym ekranie pojawił się w roli Kuby Boskiego w serialu "rodzinka.pl". Aktor dorastał na oczach widzów, występując w tej produkcji przez niespełna dekadę. W tym czasie zdążył stać się obiektem westchnień wielu swoich rówieśniczek. 

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Zdrójkowski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką - Wiktorią Gąsiewską. Od tego czasu cieszy się życiem singla. Najpierw udał się na egzotyczne wakacje, a teraz stwierdził, że chciałby zmienić coś w swoim wyglądzie. O czym mowa?

Zobacz też: "Mistrz dowcipu": Czwórka ogłasza casting do nowego programu! Do wygrania spora suma

Adam Zdrójkowski przejdzie metamorfozę

Adam Zdrójkowski podjął odważną decyzję. Postanowił zainwestować w aparat ortodontyczny, który poprawi nie tylko jego uśmiech, ale także samopoczucie.

Pod postem młodego gwiazdora pojawiło się mnóstwo komplementów i emotikon w kształcie serca.

Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć efekty!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy