Adam Zdrójkowski komentuje nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej

Kilka tygodni temu Wiktoria Gąsiewska ogłosiła, że oficjalnie jest w nowym związku. Aktorka była w przeszłości związana przez kilka lat z Adamem Zdrójkowskim, którego poznała na planie "rodzinki.pl". Jaki stosunek ma Zdrójkowski do nowej relacji swojej byłej dziewczyny?

Wiktoria Gąsiewska chwali się nowym chłopakiem

Wiktorii Gąsiewskiej jest głośno od lat. Karierę zaczynała jako kilkulatka w "Rodzinie zastępczej", dużą rozpoznawalność przyniosła jej także rola Agaty w "rodzince.pl". To właśnie na planie tego serialu poznała Adama Zdrójkowskiego, z którym była w związku przez kilka lat. 

Reklama

Para ostatecznie rozstała się jesienią ubiegłego roku i od tego czasu Gąsiewska co jakiś czas łączona jest z kolejnymi przystojniakami.

Ostatnio jednak zdecydowała się potwierdzić nowy związek i na swoim InstaStories zamieściła relację z gór. Na zdjęciu zapozowała z przyjaciółmi i swoim... nowym wybrankiem. Okazuje się, że gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z kolegą z "Barw szczęścia" - Jasperem Sołtysiewiczem

Adam Zdrójkowski komentuje nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej

W rozmowie z serwisem "Party", Adam Zdrójkowski oszczędnie podsumował swoje odczucia na temat nowego związku Wiktorii Gąsiewskiej.

Dodał także, że on sam jest szczęśliwym człowiekiem. Został również zapytany o to, czy on sam jest obecnie w związku.

Czytaj więcej: Brad Pitt jest w związku z Ines de Ramon? Dzieli ich 30 lat!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy