91-letnia gwiazda zachwyca u boku młodszego męża

Aktorka "Dynastii" długo nie miała szczęścia w miłości. Dopiero u boku piątego męża odnalazła szczęście. Mąż Joan Collins jest od niej młodszy o ponad 30 lat. Według aktorki jest to recepta na udany związek.

Joan Collins: Młodszy mąż receptą na udany związek?

Życie osobiste Joan Collins z całą pewnością można uznać za burzliwe. Aktorka przeżyła niezliczone romanse i aż czterokrotnie się rozwodziła. Związki legendarnej aktorki nie były wolne od zdrad i przemocy. Czwarte małżeństwo z młodszym o 14 lat szwedzkim piosenkarzem Peterem Holmem, okazało się dla zakochanej w nim do szaleństwa aktorki szczególnie dotkliwym rozczarowaniem. Holm bezwstydnie trwonił jej majątek, notorycznie zdradzał i kpił za plecami z naiwności zapatrzonej w niego żony, wygłaszając szydercze uwagi na temat jej wieku i wyglądu. 

Reklama

Poszukiwania mężczyzny idealnego Collins zakończyła dopiero w 2000 roku. Wtedy poznała producenta teatralnego Percy'ego Gibsona. Para pracowała wówczas nad broadwayowskim spektaklem "Listy miłosne". Gdy Gibson poprosił ją o rękę, zgodziła się bez wahania. "On jest najszlachetniejszym mężczyzną, jakiego znam. Pocałowałam wiele żab, zanim odnalazłam swojego księcia" - powiedziała aktorka w rozmowie z "People" tuż po ceremonii zaślubin.

Joan Collins: Niezmiennie piękna

Ich związek od początku wzbudzał ogromne emocje, głównie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Fani i tabloidowe media podejrzewali młodszego od gwiazdy o 32 lata producenta o nieczyste intencje, określając go mianem łowcy posagów, nie bacząc na to, że wywodzi się on z bardzo majętnej rodziny i pieniędzy mu nie brakuje.

Aktorka niedawno świętowała 91. urodziny. Robiła to oczywiście u boku ukochanego męża. Małżonkowie zostali "przyłapani" przez paparazzi, gdy wychodzili z luksusowej restauracji. Joan zachwycała w czarnej kreacji i zdecydowanie nie wyglądała na swoje lata.

Joan Collins: Piąte małżeństwo wreszcie udane. To zasługa dużej różnicy wieku

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy