Policjantki i policjanci
Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 5819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Policjantki i policjanci Odcinek 1238 / Policjantki i Policjanci

Bartosz i Daria zostają oddelegowani przez Witackiego do pomocy powodzianom w miejscowości niedaleko Wrocławia. Na miejscu odkrywają, że działa tam grupa szabrowników.

Załoga chce złapać oszustów. Wkrótce potem pojawia się kolejne zagrożenie. Wały nie wytrzymują i okolicy grozi ponowne zalanie. Policjanci pomagają przy ewakuacji. Niestety, gubi się mała dziewczynka. Daria i Bartek cofają się w zagrożony rejon w poszukiwaniu dziecka. Komendant zawiadomiony o krytycznej sytuacji wysyła swojemu zespołowi wsparcie. Sytuacja z godziny na godzinę robi się coraz bardziej napięta, a młodzi funkcjonariusze ryzykują życie.

Więcej odcinków

Policjantki i policjanci Odcinek 1278

Miłosz i Mikołaj prowadzą śledztwo w sprawie postrzelenia recepcjonistki z ośrodka wypoczynkowego, w którym przed śmiercią pracowała... więcej

Policjantki i policjanci Odcinek 1277

Natalia i Marek za zgodą komendanta badają okoliczności śmierci siostry policjantki. Jacek Nowak i Emilia interweniują w sprawie... więcej

Policjantki i policjanci Odcinek 1276

Daria zwierza się Emilii, że sprawa Bartka i Ani dała jej dużo do myślenia. Policjantka poczuła się samotna. więcej

Policjantki i policjanci Odcinek 1275

Białach jest w szpitalu u Oli, która jest w śpiączce. Obiecuje jej, że dorwie drania, który zrobił jej krzywdę. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy