Pierwsza miłość Odcinek 3963 / Pierwsza miłość
Sytuacja w klinice pogarsza się z dnia na dzień. Podczas gdy media roztrząsają ostatnie wydarzenia, pacjenci się z placówki wypisują, a personel obawia o swoją przyszłość.
By uspokoić nastroje, Marysia zwołuje konferencję prasową. Niestety nie przebiega ona po jej myśli. Ola nakłania Dawida, by dał jej więcej czasu na decyzję w sprawie ich związku. Gdy zostaje wezwana przez Edwarda, sądzi, że mężczyzna wie już o jej kłamstwach. Do Emilki dzwoni Mateusz. Mówi, że widział Bartka, i cynicznie zapewnia, że zaopiekuje się nim. Jakiś czas później media podają informację, że przebywający w areszcie lekarz zmarł po ciosie nożem.
Więcej odcinków
Pierwsza miłość Odcinek 3962
Emilka wraz z ojcem robi wszystko, co w jej mocy, by pomóc przebywającemu w areszcie Bartkowi. Wygląda jednak na to, że sytuacja jej męża... więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3961
Mateusz, nawet zza krat, manipuluje Teresą. Nakłania ją, żeby zrobiła dla niego coś wbrew sobie. więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3960
Problemy fabryki Emilki odbijają się także na finansach Seweryna. Kobieta, nie chcąc, by najbliższy współpracownik ponosił straty,... więcej
Pierwsza miłość Odcinek 3959
Krystian odwiedza Alana w ośrodku odwykowym. Zachowanie uzależnionego kolegi szokuje go i przestrasza. więcej