Klan Odcinek 4264 / Klan
Po rozstaniu z Dżesiką Darek nocuje u siebie w biurze. Rano zagląda do niego Dymka, by dowiedzieć się jak sobie radzi i upewnić się czy nie ma do niego pretensji.

Chce się upewnić, że Darek nie ma do niego pretensji i jakoś sobie radzi. Dżesika cały czas opłakuje stratę narzeczonego. Nie może zrozumieć, jak on mógł jej to zrobić. I w dodatku nawet nie przeprowadził się do tej Mileckiej. Dymka próbuje ją pocieszyć. Tymon na poważnie zajął się Marcelem. Udało mu się go przekonać do pozbycia się kilku mebli. Agnieszka wypytuje, skąd tak dobrze się na tym zna. Tymon przyznaje się, że sam kiedyś zmagał się z problemem zbieractwa. Witek triumfuje. Skoro Marcel zaczął naprawdę czegoś się pozbywać, to na pewno jego zasługa. Iwona studzi entuzjazm Witolda, opowiadając o staraniach Tymona. W firmie Jerzego zjawia się Grażynka z Lucyną. Potrzebują wykwalifikowanej osoby do kierowania remontem lokalu na potrzeby restauracji, którą mają otworzyć Maciek z Martyną. Renata deklaruje, że sama chętnie się tego podejmie, bo już od lat w firmie zajmuje się wykończeniówką. Alina jest na rozmowie kwalifikacyjnej u Pawła. Mimo początkowego dystansu, lekarka szybko wzbudza jego sympatię. Gabriela z Konradem goszczą u Jacka na zaręczynach jego mamy ze Zbyszkiem. Niestety, Gabriela odbiera telefon od Romana. Jej mąż twierdzi, że musi się z nią jak najszybciej zobaczyć.
Więcej odcinków
Klan Odcinek 4501
Jasiek rozmawia z Beatą o stanie ojca. Martwi się, że z powodu przeszczepu nerki, którą ten przekazał mu w przeszłości, operacja będzie... więcej
Klan Odcinek 4500
Tymon jest bardzo poruszony planami Edyty. Postanawia z samego rana porozmawiać o tym z Agnieszką. więcej
Klan Odcinek 4499
Mariusz jest bardzo wdzięczny Patrycji, że nie zmieniła swojego stosunku do niego mimo rewelacji, o których dowiedziała się od byłego... więcej
Klan Odcinek 4498
Po ataku Szymona Piotr trafia do szpitala. Czuwa przy nim Beata, która obwinia się o całe zdarzenie. więcej