Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 3038 / Barwy szczęścia

Adopcja Nikoli wzbudza w Dominice i Sebastianie coraz więcej wątpliwości. Kowalska zwierza się z rozterek Renacie, a jej mąż rozmawia na ten temat z matką, Elizą.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 3038

Emilka za to nadal prześladuje w szkole Alinę, przez co trafia "na celownik" Kujawiakowej. Z kolei Ewelina spotyka się na korepetycjach z Kacprem i wyraźnie próbuje chłopaka poderwać. Olga odkrywa, że Marek bierze leki na potencję i od razu niepokoi się o jego zdrowie. A Madzia tym razem poznaje Wiktorię Bral i musi przekonać aktorkę, by wybrała jedną z przygotowanych przez nią kreacji.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3182

Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3181

Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3180

Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3179

Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama