Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2568 / Barwy szczęścia

Podkomisarz Kodur udaje się do Pyrków. Zamierza przesłuchać Iwonę w związku z dochodzeniem w sprawie nielegalnego handlu organami.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2568

Hubert jest wstrząśnięty, gdy tylko się o tym dowiaduje. Ku jego zaskoczeniu, siostra jednak broni Kępskiego. Józek namawia Gabi, by zaczęli w końcu starać się o dziecko. Mężczyzna jednak nie dostał rozwodu i czeka go czasochłonna walka z Julitą w sądzie o dziecko. Jeszcze tego samego dnia Sałatka ponownie spotyka po treningu swoją fankę Ankę. Paparazzi robi im zdjęcie. Tymczasem Sławka po raz kolejny traci dach nad głową. Wychodzi na jaw, że umowa wynajmu willi Gawronów dobiegła końca.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3124

Tuż po powrocie do domu Mariusz wpada na Szymańskich. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3123

Grażyna nakłania Madzię, by ta w końcu zgłosiła gwałt na policji. Karol spędza ostatnio dużo czasu zarówno z Grzesiem, jak i Beatą, czym... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3122

Mariusz cały czas utrzymuje, że to on odpowiada za wypadek. Kasia poważnie martwi się o ukochanego. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3121

Rawiczowa spędza romantyczny poranek z Ostoją-Modrzejewskim, po ich pierwszej wspólnej nocy. Łukasz i Agnieszka coraz bardziej zbliżają... więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy