Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 2448 / Barwy szczęścia

Zgodnie z obietnicą Damian jedzie z Mirkiem na męską wycieczkę. W trakcie wyprawy chłopak po raz kolejny jednak wdaje się z ojcem w awanturę.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 2448

Dominika dowiaduje się od Marka o wypadku Sebastiana. Zamierza zobaczyć się z ukochanym w szpitalu. Po imprezie urodzinowej znajomi śmieją się z Justina. Kanadyjczyk większość czasu spędził ze Sławką. Teraz natomiast prowadzi z nią ożywione SMS-owe rozmowy. Natalia i Malwina nie odpuszczają w sprawie Haliny i Wojtasika. Zwoleńska chce wyciągnąć wobec oszusta konsekwencje. Pyta Milewskiego, czy mógłby jej pomóc.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3169

Wspierany przez Emila Hubert przygotowuje dla Asi romantyczne oświadczyny. Jego ukochana jest cała w euforii. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3168

Rano Wanda odkrywa, że Henryk, w zemście za wieść o rozwodzie, wyczyścił ich wspólne konto, pozbawiając ją pieniędzy. Niebawem kobieta... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3167

Agnieszka, która ma za sobą kłótnię z ojcem, ponownie nabiera obaw, czy zasługuje na szczęście u boku Łukasza. Zmartwiony Sadowski... więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3166

Czesław nie jest zadowolony, kiedy odkrywa, że Agnieszka i Łukasz są razem. Sprzecza się w tej kwestii z Basią. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy