Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 20589
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barwy szczęścia Odcinek 1920 / Barwy szczęścia

Pomimo wyraźniej odmowy Szymon nadal stara się o względy Kasi. Mężczyzna robi się coraz bardziej natarczywy i w końcu przekracza granicę, próbując pocałować Górkę.

Zdjęcie ilustracyjne Barwy szczęścia odcinek 1920

Po tym, jak policja aresztowała Wilka, Natalia w końcu odzyskuje upragniony spokój. Klemens znów wyznaje jej miłość i proponuje, by wspólnie wychowywali małą Leę. Tymczasem do Zwoleńskiej przychodzi zdruzgotany Sebastian, który szuka u szwagierki wsparcia po rozwodzie z Magdą. Józek nadal przebywa na zgrupowaniu piłkarskim, a Julita uczęszcza do Kajtka na korepetycje. Cieślak jest dziewczyną wyraźnie zauroczony i umawia się do niej na masaż. Oliwka natomiast przyjmuje Justina, przyjaciela Angeli z Kanady.

Więcej odcinków

Barwy szczęścia Odcinek 3182

Zbliża się pogrzeb Henryka. Wiktor konsekwentnie odmawia udziału w uroczystości. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3181

Krystyna nie pamięta, co się wydarzyło. Kiedy zauważa obrażenia męża, domyśla się, że musiała go zaatakować. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3180

Malwina denerwuje się, że nie ma funduszy na remont mieszkania. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o jej zdrowie. więcej

Barwy szczęścia Odcinek 3179

Policja wszczyna śledztwo w sprawie śmierci Henryka. Tomasz stara się wspierać matkę, ale Wiktor uważa, że jego ojciec zasłużył na swój los. więcej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy