Żywe trupy The Walking Dead
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Żywe trupy": Czy Rick i jego ekipa wstaną z kolan?

Już w lutym na FOX premiera drugiej części jednego z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. „The Walking Dead” wraca w nowej odsłonie już w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00 - zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

W pierwszym odcinku 7. sezonu twórcy serialu udowodnili, że ta seria przyniesie dużo więcej, niż możemy się tego spodziewać.

Podczas gdy na internetowych forach wrzało od spekulacji, śmiertelna wyliczanka Negana zakończyła się w sposób, którego nie przewidział żaden z najwierniejszych fanów serialu.  

Co tym razem Kirkman zaserwuje fanom swojej twórczości?

W pierwszej części 7. sezonu widzowie oglądali ekipę Ricka, która mimo zakończenia wyliczanki Negana, nie wstała z kolan.

Kolejne odcinki ukazywały słabych, podległych Neganowi bohaterów.

Reklama

Z kolei sam Negan, z każdą nową sceną brutalnie udowadniał, że zamierza przejąć całkowitą kontrolę nad ocalałymi. Dopiero pod koniec pierwszej części Rick zrozumiał, że gra się jeszcze nie zakończyła.

Zarówno zwiastun, jak i plakaty nadchodzącej części zapowiadają bunt i całkowity zwrot akcji. Rick i spółka wreszcie szykują się do walki przeciwko Neganowi.

Przed grupą rysuje się nowa droga - w poszukiwaniu broni, żywności i nowych sojuszników - zapowiada się prawdziwa wojna!

Ile osób zginie w nadchodzących 8 odcinkach i czy Rickowi uda się zjednoczyć grupy ocalałych w walce z terrorem Negana?

Odpowiedź już 13 lutego o godz. 22:00 na kanale FOX.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy