Żywe trupy The Walking Dead
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead": Norman Reedus miał wypadek na planie serialu

Aktor Norman Reedus, który w serialu "The Walking Dead" wciela się w postać Daryla Dixona, doznał wstrząśnienia mózgu podczas pracy nad ostatnim odcinkiem show.

Do zdarzenia doszło 11 marca na planie "The Walking Dead" podczas zdjęć do ostatniego odcinka serialu stacji AMC.

Nieznane są okoliczności, w jakich aktor doznał urazu. Aktor opuścił już szpital i powoli wraca do zdrowia. Zaplanowana jednak na ten weekend obecność Reedusa na komiksowym konwencie Fandemic została odwołana.

W związku z urazem Normana Reedusa produkcja "The Walking Dead" została wstrzymana na kilka dni.

Reklama

Stworzony na podstawie komiksu Roberta Kirkmana serial "The Walking Dead" debiutował w telewizji przed dwunastoma laty i na trwałe wszedł do historii telewizji. Rozpoczął modę na żywe trupy na małym ekranie, a w kolejnych latach na fali powodzenia tej produkcji powstało kilka jej serialowych spin-offów. Będzie ich zresztą więcej, powstaną też filmy fabularne kontynuujące uniwersum "The Walking Dead". Sam jednak flagowy serial stacji AMC zakończy się wraz z jedenastym sezonem.

"The Walking Dead": To już koniec kultowego serialu

Jak informuje portal "ComicBook", finałowy odcinek "The Walking Dead" wyreżyseruje Greg Nicotero, który rozpoczynał swoją przygodę z tym serialem jako spec od charakteryzacji. W kolejnych latach z powodzeniem zajął się reżyserowaniem. Do tej pory wyemitowanych zostało aż 37 odcinków, pod którym podpisał się jako reżyser. Jest też jego producentem wykonawczym.

"Wszystko, co do tej pory tworzyliśmy, zbliża się do końca. Gdy przyjdzie czas na finał, ciężko będzie pożegnać się z tymi wszystkimi ludźmi. Nad serialem 'The Walking Dead' pracowałem przez jedną trzecią mojej kariery. Wszyscy ludzie, których tu poznałem i z którymi pracowałem, teraz są już mamami, tatusiami, mają rodziny" - mówił Nicotero w jednym z wcześniejszych wywiadów dla portalu "ComicBook". Wspomina w nim osoby związane z serialem, które przez te 12 lat pracy nad nim założyły rodziny i doczekały się narodzin dzieci. Tak stało się m.in. w przypadku Normana Reedusa, Sonequy Martin-Green, Alanny Masterson czy Christian Serratos.

Kiedy już Nicotero otrze łzy wzruszenia, zapewne przypomni sobie, że na serialu jego przygoda z "The Walking Dead" się nie kończy. Wyreżyseruje on m.in. film fabularny kontynuujący serialowe wątki Ricka Grimesa i Anne granych przez Andrew Lincolna i Pollyannę McIntosh. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy | Norman Reedus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy