Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Padł ostatni klaps

W środę padł ostatni klaps na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem". Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar, lada moment wróci z Mazur do Warszawy. Ale wie już, że za rok znowu spotka się z całą ekipą w Ostródzie.

Producenci serialu potwierdzają, że powstanie czwarta część serialu. Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie nosiła tytuł, ale z całą pewnością "Życie nad rozlewiskiem" będzie miało swój dalszy ciąg.

Reklama

Ekipa "Życia nad rozlewiskiem" spędziła na planie niemal trzy miesiące.

- Choć czasem pogoda krzyżowała nasze plany, udało się nam nakręcić wszystkie sceny w terminie. Teraz zabieramy się do pracy nad montażem serialu i z niecierpliwością oczekujemy na emisję pierwszego odcinka - mówi producentka, Katarzyna Kalicińska.

Już 4 września "Życie nad rozlewiskiem" pojawi się na antenie Pierwszego Programu TVP. Przez trzynaście kolejnych niedziel widzowie śledzić będą losy bohaterek serialu: Małgosi (Joanna Brodzik), Basi (Małgorzata Braunek), Marysi (Olga Frycz) i Pauli (Anna Czartoryska). W ich życiu będzie się naprawdę dużo działo!

Pojawi się kilka zupełnie nowych postaci, będzie gorący romans, będzie zdrada, zazdrość, ale przede wszystkim bardzo dużo ciepła i miłości - zdradza Kalicińska, dodając, że w żadnej z poprzednich części serii nie było tylu niespodziewanych zwrotów akcji, ile jest w "Życiu nad rozlewiskiem".

Czekając na emisję pierwszego odcinka, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia wszystkich bohaterów serialu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik | Miłość nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje