Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 761
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cisza nad rozlewiskiem": Co łączy Annę Czartoryską i Aleksego Komorowskiego?

Kiedy na początku lipca na planie "Ciszy nad rozlewiskiem" po raz pierwszy pojawił się Aleksy Komorowski, cała ekipa zastanawiała się, czy Anna Czartoryska, czyli Paula, której miał partnerować jako Piotr, straci głowę dla przystojnego aktora... Nikt nie wiedział, że Aleksy i Anna doskonale się znają i że bardzo wiele ich łączy!

Producentka mazurskiej sagi Katarzyna Kalicińska wyznała w rozmowie z jednym z tygodników, że Aleksy Komorowski oczarował ją od pierwszego wejrzenia - gdy jakiś czas temu zobaczyła go na scenie Teatru Imka w jego przedstawieniu dyplomowym, od razu pomyślała, że byłby świetnym partnerem dla Ani Czartoryskiej.

Reklama

Poza tym, że producentkę Aleksy zachwycił po prostu swoim wyglądem, zwróciła przede wszystkim uwagę na to, że jest bardzo zdolnym i obiecującym aktorem... Była zachwycona, gdy zgodził się przyjąć jej propozycję i zagrać w 5. serii "Rozlewiska".

Gdy Aleksy Komorowski przyjechał latem tego roku na Mazury, by wcielić się w fotografa Piotra, na planie... zawrzało.

- Wszystkie dziewczyny z ekipy straciły dla niego głowy - żartowała w rozmowie z nami Katarzyna Kalicińska, kiedy jako pierwsi informowaliśmy o tym, że Piotr, w którego wciela się Aleksy, stanie się bardzo ważną osobą w życiu Pauli (Anna Czartoryska).

Choć piękna aktorka i super przystojny aktor spędzili ze sobą na Mazurach prawie dwa miesiące, nigdy między nimi nie zaiskrzyło. Dopiero teraz tygodnik "Rewia" odkrył, dlaczego!

Okazuje się, że Ania i Aleksy znają się od dawna, a od 1 kwietnia tego roku, czyli od dnia, kiedy Anna Czartoryska została żoną Michała Niemczyckiego, są... rodziną. Aleksy Komorowski jest bowiem synem rodzonej siostry teściowej Ani, Katarzyny Niemczyckiej, która w dodatku jest matką chrzestną aktora!

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem | Anna Czartoryska | Aleksy Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje