Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 822
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie miała dziecko!

Już w pierwszym odcinku "Życia nad rozlewiskiem" poznamy Bronię, czyli córkę granej przez Annę Czartoryską Pauli. Anna podobno świetnie radzi sobie z najmłodszą aktorką na planie, a malutka Natalia (Bronia) wprost przepada za serialową mamą!

Pamiętacie, jak zakończyła się "Miłość nad rozlewiskiem"? Wspaniały ślub, huczne weselisko i Paula - panna młoda... w ciąży. Dokładnie rok później, w pierwszym odcinku nowej serii serialu okaże się, że Paula jest szczęśliwą i dumną mamą malutkiej Broni.

Reklama

Dzieckiem zajmować się będą wszystkie rezydentki posiadłości nad rozlewiskiem. Małgosia (Joanna Brodzik) traktować będzie Bronię jak własną wnuczkę i nie będzie ukrywać, że bardzo chciałaby zostać prawdziwą babcią. Marysia (Olga Frycz) z radością zabierze malucha na spacer po lesie, ale sama na razie nie będzie myślała o macierzyństwie.

Kasia (Agnieszka Mandat) zajmie się dziewczynką z ogromną troską i miłością, a Basia (Małgorzata Braunek) niespodziewanie pod wpływem Broni odnajdzie w sobie nieznane jej dotąd babcine uczucia.

Dowiedzieliśmy się, że Anna Czartoryska doskonale odnajduje się w roli mamy. Mała Natalka od razu polubiła Annę i uwielbia spędzać z nią czas na planie. W dodatku jest bardzo cierpliwą i zdyscyplinowaną... aktorką.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | Anna Czartoryska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje