Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1400
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Melis rezygnuje ze ślubu. Levent wyrzuca ją z domu

„Zranione ptaki” to turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej. W poprzednich odcinkach Bahadir dowiaduje się prawdy o Melis. Próbuje nakłonić Leventa do odwołania ślubu. Czy mężczyzna zdecyduje się na tak drastyczny krok? Jak zareagowałaby jego matka, której złożył obietnicę?

"Zranione ptaki" to serial opowiadający o losach Meryem i Omera. Ich życie drastycznie się zmienia po poznaniu Leventa, który stracił swoją żonę i syna. Co czeka tę trójkę w najnowszych odcinkach? Czy prawda o Mine wyjdzie na jaw? Poznajmy streszczenie 194, 195, 196 i 197 odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki": odc. 194. Streszczenie i opis odcinka

Yasar jest zazdrosny o Bahadira. Asli tłumaczy mu jednak, że nie ma podstaw do takiego zachowania. Dogan decyduje się zakraść w nocy do holdingu, żeby nie zostawiać samotnej Mine. Kobieta, nieświadoma kto wtargnął do budynku, atakuje go. Opatrując mężczyznę, kobieta wyjawiła mu całą prawdę o sobie. Niedługo później wymyka się z biura.

Reklama

Bahadir podsłuchuje rozmowę Melis dotyczącą dzieci. Zaczyna jej wierzyć, lecz żona nakłania go do dalszego dociekania prawdy. Znalazł lekarza, który leczył Melis po wypadku. Meryem słyszy przez przypadek rozmowę Leventa ze swoją matką. Po tym, co usłyszała, decyduje się wybaczyć mężczyźnie. W dniu ślubu Meryem nie czuje się dobrze. Melis natomiast odlicza do momentu, w którym Levent będzie z nią związany na zawsze.

"Zranione ptaki": odc. 195. Streszczenie i opis odcinka

Bahadir dowiaduje się od lekarza całej prawdy o Melis. Nie chce dopuścić do ślubu swojego brata. Cemil również próbuje nakłonić Leventa do rezygnacji z ceremonii, lecz bez skutku. Niestety Bahadir spóźnia się na ceremonie. Pisze do Melis, by odmówiła zaślubin. Na szczęście brat Leventa dociera na miejsce o czasie. Kobieta oświadcza, że nie chce się związać z Leventem. Mine wpada w ręce ludzi swojego ojca.

Po całej ceremonii Melis tłumaczy się Leventowi. Okłamuje go, że dowiedziała się o błędnej diagnozie chwilę przed ślubem. Nie mogła wyjść za niego, dopóki ten nie pozna prawdy. Levent zaczyna wierzyć, że uda mu się ułożyć życie z Meryem.

"Zranione ptaki": odc. 196. Streszczenie i opis odcinka

Rodzina Leventa próbuje zrozumieć całą sytuację. Odnajdują list od Melis, po którym martwią się o je życie. Levent decyduje się odnaleźć byłą partnerkę. Gdy kobieta wraca do domu, decyduje się porozmawiać z siostrą. Całą rozmowę słyszy Bahadir, który informuje o sprawie Leventa. Mężczyzna, dowiadując się o spisku, decyduje się wyrzucić Melis z domu. Neriman cieszy się z zaistniałej sytuacji. Wierzy, że Meryem wreszcie odnajdzie szczęście u boku ukochanego.

Dogan próbuje pogodzić się z tym, że Mine odeszła. Smuci go odejście kobiety bez pożegnania. Zostawiła mu jedynie list, po którym mężczyzna wierzy, że jest ona w bezpiecznym miejscu.

"Zranione ptaki": odc. 197. Streszczenie i opis odcinka

Asli przekazuje całą sytuację z domu Leventa prasie. Melis nie może opanować gniewu. Tym bardziej że wszyscy już wiedzą, iż nie mieszka w rezydencji. Dogan wraz z Mine przeżywają na odległość wspólnie spędzony czas. Mężczyzna czuje, że zżył się kobietą.

Tymczasem Mine przetrzymywana jest w piwnicy. Odwiedza ją była przyjaciółka. Mine nie może wybaczyć jej zdradę. Cemil oraz Ayse decydują się na ślub. Chcą, by ceremonia miała miejsce w następny dzień. Meryem przeprowadza z Leventem szczerą rozmowę. Obojgu brakowało tego od dawna.

"Zranione ptaki": odc. 194-197. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" emitowany jest od poniedziałku do piątku o 18:45 na TVP2. Odcinek 194. swoją premierę będzie miał we wtorek, 27 grudnia. Wszystkie wyemitowane epizody obejrzeć możemy również online. Dostępne są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Zbuntowany anioł": Co słychać u serialowej Glorii?

"M jak miłość": Świąteczne kłopoty w odcinku specjalnym

"Barwy szczęścia": Ślub i pojednanie. Irena i Tolek zostaną małżeństwem

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zranione ptaki | streszczenie serialu | Telewizja Polska SA | TVP2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy