Zranione ptaki Yaralı Kuşlar

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1406
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Koniec popularnej telenoweli. Wiemy, co ją zastąpi

W przyszły piątek widzowie poznają zakończenie popularnej telenoweli "Zranione ptaki". Co zastąpi ją w ramówce TVP2? Hiszpańska produkcja, która zyskała fanów w rodzimym kraju i we Włoszech.

Ostatni odcinek uwielbianej przez widów tureckiej telenoweli zostanie wyemitowany 6 stycznia 2023 (piątek). Na antenie zastąpi go hiszpańska produkcja zatytułowana "Akacjowa 38". Serial odniósł sukces we Włoszech i Hiszpanii. Pierwszy epizod widzowie będą mogli zobaczyć 9 stycznia na TVP2. Kolejne będą emitowane od poniedziałku do piątku o 18:45.

O czym opowiada serial "Akacjowa 38"?

"Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują. Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin" - czytamy w streszczeniu pierwszego odcinka.

Reklama

"Zranione ptaki": O czym opowiada serial?

"Zranione ptaki" to turecki serial obyczajowy, cieszący się w Polsce dużą popularnością. Jego premiera miała miejsce w marcu 2022 roku. Opowiada o losach Meryem i Omera, których życie ulega diametralnej zmianie, gdy poznają Leventa. Mężczyzna w wyniku intrygi stracił żonę i syna. Nie wie, że to Omer jest jego biologicznym dzieckiem.

"Zranione ptaki" odc. 202. Streszczenie finału: Meryem i Levent pobierają się

Levent dowiaduje się, że za śmierć jego żony i zaginięcie syna odpowiada Hulya. Jest w szoku. W obawie przed jego gniewem kobieta postanawia jak najszybciej opuścić rezydencję. Przed odejściem chce jednak zemścić się na Asli - spycha ją więc ze schodów, w wyniku czego dziewczyna traci dziecko.

Ojciec Mine nie chce już namawiać jej do małżeństwa. Dogan wyjawia zaś dziewczynie swoje uczucia. Tymczasem Meryem i Levent śledzą Hulyę. Podążając za nią, mają nadzieję odnaleźć Omera.

Zobacz też:

"Zranione ptaki": Melis rezygnuje ze ślubu. Levent wyrzuca ją z domu

"Zranione ptaki": Ślub Leventa i Meryem. Co wydarzy się w finale?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zranione ptaki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy