Reklama

"Zniewolona". Życie Kitty znów zagrożone?

W czasie świąt Bożego Narodzenia serial "Zniewolona" powrócił na antenę TVP1 z nowymi odcinkami. Co wydarzy się w "noworocznych" odcinkach serialu? Przekonajcie się sami.

Streszczenie: Odcinek 52 - premiera 1 stycznia 2022

Jaszka, którzy zarządzał majątkiem Czerwińskich, porywa małą dziewczynkę, Natalkę. To córeczka Halki i Panasa. Dziecko zostało sprzedane parze pielgrzymów. Sprawa zostaje zgłoszona żandarmerii. Jaszka ucieka na bagna i tonie. Jabłoniewski nie odstępuje Katii. Recytuje jej Mickiewicza. Stara się z nią zaprzyjaźnić. Wydaje się, że Andriej nie podziela entuzjazmu żony względem przybysza. Żadan nie ufa księciu, odrzuca możliwość współpracy z nim. Młode małżeństwo wybiera się do Kijowa, podobnie jak Jabłoniewski. Okazuje się, że mężczyzna współpracuje z Czerwińskim i w sekrecie to właśnie jemu pomaga w odzyskaniu Czerwinki.

Reklama

Jabłoniewski znał poprzednią ukochaną Żadana, Wierę Korolenko. Cofamy się do przeszłości. Pewnego razu w domu rodzinnym kobiety pojawił się porucznik Stiepan Gnatkiewicz, który obecnie podaje się za Stefana Jabłoniewskiego. Żadan wykupił się z pańszczyzny i pragnie ożenić się z Wierą. Okazuje się, że kobieta wyszła za Gnatkiewicza. Teraz Jabłoniewski planował zabić Andrieja, plany uległy jednak zmianie, celem oprawców zostaje Katia.

Streszczenie: Odcinek 53 - premiera 2 stycznia 2022

Katia i Andriej wracają z podróży poślubnej w Zurichu. Kitty udało się spełnić marzenie, rozpoczęła studia medyczne. Ma zamiar nadal się uczyć i w przyszłości pracować w szpitalu założonym przez Żadana. Andriej wciąż próbuje dowiedzieć się, kto stał za zamachem na jego życie. Przyjaciel Żadana, Bogdan wraca z Kaukazu, mężczyzna twierdzi, że Andrieja zaatakował Stiepan Gnatkiewicz. Mężczyzna obwiniał męża Katii o zabójstwo jego żony. Podejrzany miał jednak zginąć w górach podczas ucieczki z więzienia.

Radca stanu Bezus i jego żona organizują bal dobroczynny. Łarisa Czerwinska ma ogromną ochotę, by się na nim pojawić. Stary Czerwiński jest zazdrosny o nową żonę i nie chce jej puścić Oczywiście na balu pojawia się Jabłoniewski.

Streszczenie: Odcinek 54 - premiera 2 stycznia 2022

Książę Jabłoniewski broni Katii, która nie został ciepło przyjęta przez damy z Kijowa. Żadanowie kłócą się z powodu ciągłej obecności Polaka w pobliżu Kitty. Młoda kobieta z pomocą profesora Wierchowinca odbiera w szpitalu poród. Pani Czerwińska spotyka dyrektora teatru. Łarisa pragnie wrócić do występowania na scenie. Stary Czerwiński obmyśla chytry plan odzyskania majątku. Andriej i Katia chcą zorganizować aukcję dobroczynną na dom dla sierot. Hojnym ofiarodawcą okazuje się oczywiście Jabłoniewski.

Autor: Judyta Nowak

Zobacz też:

"Detektyw Murdoch": Pięć rzeczy, których nie wiecie o Murodochu

"Barwy szczęścia": Herman zostanie odrzucony?

Finał "Hawkeye" bez Piotra Adamczyka!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje