Reklama

Finał "Hawkeye" bez Piotra Adamczyka! Został wycięty z serialu!

Finał serialu "Hawkeye", który wyprodukowały studia Marvela i Disneya, został wyemitowany w środę 22 grudnia. W trakcie napisów końcowych można zobaczyć musicalowy numer z przedstawienia "Rogers: The Musical". Teraz okazuje się, że miała tam znaleźć się jeszcze jedna scena, ale została wycięta.

Fabuła serialu "Hawkeye"

Bohaterem serialu "Hawkeye" jest Clint Barton, czyli tytułowy Hawkeye. Marzy mu się spokojna emerytura u boku rodziny, ale te marzenia się nie spełnią. Barton kolejny raz zostaje wmieszany w intrygę, przez którą musi znów zmierzyć się z demonami przeszłości. W walce z nimi pomaga mu utalentowana łuczniczka Kate Bishop (w tej roli Hailee Steinfeld). W jednej z drugoplanowych ról w serialu "Hawkeye" wystąpił Piotr Adamczyk, który wcielił się w postać jednego z członków tzw. Dresowej Mafii.

I to właśnie członkowie Dresowej Mafii mieli pojawić się w scenie po napisach końcowych. Ostatecznie została ona jednak wycięta. Co w niej było? W jednej ze scen z finałowego odcinka, furgonetka z "dresiarzami" zostaje trafiona specjalną strzałą, która zmniejsza ją do rozmiarów zabawki. Samochodzik zostaje złapany przez przelatującą sowę, która zabiera go ze sobą.

Reklama

W efekcie jedyną sceną w trakcie napisów końcowych finału "Hawkeye" jest musicalowy numer "Save the City" z fikcyjnego musicalu "Rogers: The Musical" opowiadającego o powstaniu Avengersów, którzy łączą swoje siły, by uratować Nowy Jork. Jego autorami jest duet Mark Shaiman i Scott Wittman.

Zobacz też: Niewidoma studentka gwiazdą serialu Netflixa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy