Reklama

"Zniewolona": Znamy datę primery 3. sezonu! Pierwsze odcinki w wigilię i święta!

Niedawno TVP potwierdziła zakup trzeciego sezonu "Zniewolonej". Dziś wiadomo już, że premiera nowych odcinków będzie miała miejsce w wigilię i święta 24-26 grudnia o 20:15 w TVP1! W ramach osłodzenia widzom czasu oczekiwania, stacja cały czas emituje powtórki serialu. W głównej roli widzowie nie zobaczą już Kateriny Kowalczuk. Zastąpi ją Sonia Priss.

"Zniewolona 3" już 24-26 grudnia w TVP1! O czym opowie?

Tytułowa bohaterka "Zniewolonej" - Katierina Wierbickaja - jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje.

Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...

"Zniewolona": Kontrowersyjny finał

Ostatni kwadrans finałowego odcinka "Zniewolonej" skupia się na ślubie Katii z jej ukochanym Andriejem Żadanem.

Reklama

Podczas pięknej uroczystości w cerkwi staje się coś nieoczekiwanego - obrączka upada na ziemię. Część weselnych gości traktuje to jaki zły omen. Ślub jednak trwa dalej, ale szczęście zakochanych nie trwała długo.

Gdy młoda para zmierza do wyjścia, drzwi cerkwi otwierają się z impetem. Czarna postać zeskakuje z konia i szybko wbija sztylet prosto w serce męża Katii. Takiego zakończenia nie przewidział chyba żaden z fanów.

Kim jest "nowa Zniewolona" Sonia Priss?

Sonia Priss to 26-letnia aktorka, która  debiutowała w serialu "Second First Love" w 2019 roku. W 2020 roku w Rosji ukazał się film "The Silver Skates", w którym zagrała jedną z głównych ról.

Priss na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie promocyjne z nowego sezonu "Zniewolonej". Można z niego wywnioskować, że ślub ukochany Katii nie przeżył zamachu, ale w jej życiu pojawi się kolejny mężczyzna. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy