Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona" zawieszona przez wojnę w Ukrainie. Jest komentarz Jacka Kurskiego!

"Zniewolona" to od dawna jeden z ulubionych seriali Polaków. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory miliony widzów. Wkrótce publiczność miała zobaczyć kolejny, czwarty już sezon ukraińskiego hitu. Niestety, w związku z wojną na Ukrainie produkcja musiała zostać przerwana. Prace nie zostały ukończone.

Prace nad "Zniewoloną" zostały zawieszone - donosi Mikołaj Roznerski

"Zniewolona" cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością i najprawdopodobniej właśnie dlatego twórcy postanowili zaangażować do serialu polską gwiazdę. Mikołaj Roznerski, bo o nim mowa, w czwartym sezonie "Zniewolonej" wciela się w czarny charakter - syna Grigorija Czerwińskiego.

Roznerski bardzo ciepło wspomina pracę na planie. Teraz w rozmowie z JastrząbPost podkreśla, że obecnie poważniejszym niż przyszłość serialu problemem są losy Ukraińców.

Jestem po pewnej serii odcinków. Mam kontakt z przyjaciółmi, którzy są w Kijowie, z którymi pracowałem w serialu. Mają się dobrze, ale potrzebują pomocy. Jest to niezwykle wzruszająca sytuacja. Po prostu pomagajmy. To tyle, co chciałbym powiedzieć - zaapelował.

Reklama

Jacek Kurski komentuje: Kiedy "Zniewolona" wróci na antenę TVP?

Głos w sprawie przyszłości "Zniewolonej" zabrał także prezes TVP. Jacek Kurski w rozmowie z "Faktem" wyznał, że ma nadzieję, że emisja nowych odcinków będzie możliwa jesienią lub zimą. Dodał także, że wcześniej widzowie dzięki powtórkom będą mogli przypomnieć sobie wyemitowane wcześniej epizody.

Wiem, że już jest po zdjęciach do czwartego sezonu, ale serial jest jeszcze chyba w fazie postprodukcji. Na wiosnę nie będzie więc już na niego miejsca. Raczej jesień albo zima. Miło, że gościmy serial ukraiński na naszych antenach - mówi Kurski.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL