Reklama

"Zniewolona" zastąpi hit TVP!

Dwa lata temu sercami widzów zawładnęła "Zniewolona". Serial o pięknej niewolnicy cieszył się w naszym kraju tak dużą popularnością, że polscy widzowie jako pierwsi na świecie zobaczyli drugi sezon produkcji. Teraz mogą zacząć powoli odliczać dni do premiery trzeciego sezonu. Jacek Kurski zmienił po raz kolejny ramówkę!

Wybrano "Zniewoloną"

Wiadomo, że "Zniewolona" zastąpi popularny polski program. Ukraiński serial kostiumowy cieszył się w Polsce ogromną popularnością. Wyemitowano łącznie 2 sezony, obecnie można obejrzeć ich powtórki. Premierowe odcinki 3. sezonu pojawią się na TVP1 w święta.

Zrezygnowano z popularnego show

"Zniewolona" będzie miała pierwszeństwo przed hitem stacji, "Sanatorium miłości". Kolejny sezon polskiego programu powinien być emitowany zimą, jednak zastąpiły go nowe odcinki serialu kostiumowego. Telewizja Polska zdecydowała, że "Zniewolona" jest ważniejsza od polskiej produkcji. Data premiery 4. sezonu "Sanatorium miłości" została przesunięta.

Reklama

Nowa aktorka

Serial kostiumowy "Zniewolona" zadebiutował na ekranach polskich widzów w 2019 roku. Produkcja osiągnęła ogromny sukces i przyniosła aktorce wcielającej się w główną bohaterkę, Katerinie Kowalczuk, wielką sławę. Zrezygnowała z serialu i robi karierę zagranicą. W kolejnym sezonie w rolę Kitty wcieli się Sonia Priss.

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje