Reklama

"Zniewolona": Ślub i śmierć. Zaskakujący finał serialu!

Już niewiele czasu zostało do finału "Zniewolonej". Serial niespodziewanie stał się hitem wakacji i gromadził ogromną publiczność. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?

Serialowa Katia doświadczyła już wielu cierpień. Fani mają nadzieję, że po 47. odcinkach pełnych wrażeń wreszcie doczekają się szczęśliwego zakończenia. Czy w ostatnim odcinku los Kiti się odmieni?

Po śmierci bliskich osób Katia znalazła nowego sojusznika - przystojnego Andrieja Żadana. Mężczyzna uratował ją z rąk zbrodniarzy.  

Z kolei Nikołaj udowodni przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij Czerwiński sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Majątek Czerwińskiego trafi na licytację. 

Zhańbiony szlachcic odbierze sobie życie. Jego zrozpaczona żona, Natalia, wstąpi do zakonu.

Reklama

Żadan postanowi wykupić ukochaną i dać jej wolność. Jednak przez zagrywki Susłowa nie będzie mógł wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie Andriej zostaje współwłaścicielem banku. 

Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupi Czerwinkę i odda wolność poddanym. Na koniec oświadczy się uwolnionej Kiti. Ślub, na który wszyscy czekali, dojdzie do skutku i Katia poślubi Andrieja.

Jednak to nie koniec wielkich emocji. Po ceremonii zaślubin dojdzie do nieoczekiwanych zdarzeń. Czyżby twórcy serialu zostawili sobie otwartą furtkę do kolejnego sezonu? 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje