Reklama

"Zniewolona" sezon 3. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Ukraiński serial kostiumy Zniewolona zadebiutował w 2019 roku na antenie Telewizji Polskiej i z miejsca podbił serca widzów. Do tej pory wyemitowano 2 sezony i niebawem doczekamy się kolejnych odcinków.

Kolejny adorator

Katierina Wierbicka przeżywa kolejną tragedię, jej mąż Andriej Żadan został brutalnie zaatakowany pod koniec drugiego sezonu serialu. W życiu główniej bohaterki zjawi się Stefan Jabłonowski. Wiadomo, że jest Polakiem i prawdopodobnie on też ulegnie czarowi Kitty. Kolejny sezon będzie liczył 24 odcinki.

"Zniewolona" sezon 3. odcinek 1.

Po ataku ciężko ranny Żadan trafia do szpitala. W miasteczku wszędzie słuchać plotki o tym, że Kitty jest przeklęta, każdy, kto ją pokocha, źle kończy. Gdy młode małżeństwo przebywa w szpitalu, w majątku zjawia się Piotr Czerwiński, który zaprowadza w Czerwince stare porządki. Żandarmeria prowadzi śledztwo w sprawie zamachu na życie Żadana. Znajduje podejrzanego, jednak dowody świadczą, że nie jest on sprawcą.

Reklama

"Zniewolona" sezon 3. odcinek 2.

Katia zostaje wyrzucona z domu przez Czerwińskiego. Kobieta trafia do hotelu, poznaje w nim polskiego księcia Jabłonowskiego. Żadan budzi się, wciąż jest słaby, ale żyje. Czerwiński chce odzyskać majątek, nie cofnie się przed niczym. Prawnik mężczyzny odkrywa, że Katia nie otrzymała listu uwalniającego i formalnie nadal jest chłopką pańszczyźnianą. Czerwiński nie może pogodzić się ze śmiercią syna. Jabłonowski pomaga Kitty w odzyskaniu posiadłości.

"Zniewolona" sezon 3. odcinek 3.

Andriej przebywa w szpitalu, dochodzi do kolejnego ataku na jego życie. Żadan rozmyśla o swej pierwszej miłości, Wierze. Książę Jabłonowski przybywa do Czerwinki. Oferuje Adriejowi współpracę. Mąż Kitty nie do końca ufa Polakowi. Katierina i Andriej organizują zaległą uroczystość z okazji zaślubin. Jabłonowski daje Katii prezent, to cenne kolczyki. Z biżuterią związana jest tragiczna historia. Żadan dostaje od gościa broń. Do monastyru w Czernichowie przybywa Aleksander Doroszenko, chce spotkać się z siostrą Grigorią, czyli dawną Natalią. Kobieta nie chce mieć nic wspólnego ze swoją prawdziwą rodziną.

Autor: Judyta Nowak

Zobacz też:

"M jak miłość": Wielkie pojednanie Izy i Marcina

"Na dobre i na złe": Berger zniszczy karierę Agaty!

"Wiedźmin": Wywiad z Freyą Allan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje