Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Odcinki 69-70. Żadan próbuje zamordować Makarową!

W 2019 roku ukraiński serial kostiumowy „Zniewolona” skradł serca polskich widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody produkcji. W nowych odcinkach Katia zamierza wrócić do męża, ponieważ wierzy w jego poprawę. W salonie pani Makarowej trwają przygotowania do wyjątkowego wieczoru. Jabłoniewski chce pomścić śmierć swojej żony. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach „Zniewolonej”.

"Zniewolona" - odc. 69. Katia zamierza wrócić do męża. Jabłoniewski pragnie zemsty za śmierć Wiery

Olga odwiedza Katierinę w szpitalu. Okazuje się, że Katia postanawia wrócić do męża i dać mu szansę, ponieważ wierzy w jego poprawę. Oksana oznajmia, że wychodzi za mąż za Bohdana. W przybytku pani Makarowej dziewczęta są niezadowolone z powodu pojawienia się madame Gaultier, która przyjmuje wszystkich bogatych klientów. Rognieda postanawia ujawnić tożsamość tajemniczej nieznajomej, ale pani Makarowa jest przeciwna takiej decyzji. 

W salonie muzycznym trwają przygotowania do wyjątkowego wieczoru. Bezus otrzymuje imienne zaproszenie na tę uroczystość. Nie wie jednak, że dostał je od własnej żony. Katia prosi Pawlinę o powrót do domu. Kobieta odmawia i oświadcza, że wychodzi za mąż. Tymczasem relacje Pawliny z synowymi się pogarszają - Dusia i Lesia chcą się pozbyć kobiety z domu. 

Reklama

Jabłoniewskiemu udaję się dostać klucz do magazynów w manufakturze Olgi. Chce tam zemścić się na Bezusie za śmierć żony, Wiery. Pani Makarowa dowiaduje się, że salon muzyczny przechodzi w całości na własność urzędnika Bezusa. Postanawia porozmawiać z Żadanem. 

"Zniewolona" - odc. 70. Katia poznaje prawdę o mężu. Żadan próbuje zamordować Makarową

Jabłoniewski przywozi do manufaktury Olgi Bezusa, by go zabić i pomścić śmierć swojej żony. Wysoki urzędnik państwowy zdradza wstrząsające szczegóły dotyczące śmierci Wiery. Przerażona Katia dowiaduje się, że to Żadan zwabił żonę Stefana do salonu pani Makarowej, by ją zniesławić i wywołać skandal. Ponadto uknuł intrygę przeciwko Jabłoniewskiemu. Olga sugeruje spisać zeznania Bezusa. Katia jest zszokowana, że jej mąż jest mordercą. 

Dusia i Lesia postanawiają nabałaganić w sklepie Karpa i zwalić winę na Pawlinę. Niestety Lesia zostawia zapaloną świecę, która powoduje pożar. 

Podczas uroczystego wieczoru w salonie muzycznym, w obecności całej kijowskiej elity, madame Gaultier ma ujawnić swoją tożsamość. Pani Makarowa próbuje namówić Andrieja, by oddał połowę udziałów w salonie. Ponieważ Żadan jest bezkompromisowy, szefowa domu uciech wyjawia, że wie, iż to on zabił Wierę. Wściekły mężczyzna próbuje udusić pani Makarową. Na szczęście w ostatniej chwili pojawia się Katia, która ratuje jej życie.   

Kiedy i gdzie można zobaczyć nowe odcinki "Zniewolonej"?

Nowe odcinki serialu "Zniewolona" widzowie będą mogli zobaczyć w niedzielę, 27 lutego. Zostaną one wyemitowane przez stację TVP1. Pierwszy odcinek pojawi się o godz. 20:15, a drugi o 21:15.

Zobacz też:

Mikołaj Roznerski "uśmiercony" w serialu TVP. Widzowie nie kryją wzburzenia

"Stranger Things": Twórcy zadecydowali! Serial skończy się na 5. sezonie!

"Elvis": Jest pierwszy zwiastun filmu o Elvisie Presleyu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL