Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Katia ukrywa się w monastyrze

Popularny ukraiński serial kostiumowy "Zniewolona" wrócił na antenę Telewizji Polskiej. 3. sezon serialu będzie można oglądać w każdą niedzielę. W nowych odcinkach "Zniewolonej" nie zabraknie emocji! Katia znajduje schronienie w czernihowskim monastyrze. Czy Żadan odnajdzie swoją żonę? Jak Katierina znalazła się w celi? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Zniewolonej".

"Zniewolona": Odc. 63. Katia znalazła schronienie w monastyrze. Żadan dowiaduje się, gdzie przebywa jego żona

Katierina, po ucieczce od męża, ukrywa się w czernihowskim monastyrze u matuszki Grigorii. Również w Czernihowie przebywa Olga Rodziewicz z Nazarem i malutką Zorianką. Niestety, dziewczynka zaczyna chorować na ospę wietrzną, dlatego rodzina nie może wrócić do Kijowa. W monastyrze Katia poznaje młoda dziewczynę, Ksenię, którą ojczym zmusił do wstąpienia do zakonu. Ponadto Wierbickaja przypadkowo staje się świadkiem okrutnych kar stosowanych przez matuszkę Grigorię wobec sióstr przebywających w monastyrze.

Tymczasem Bohdan ze swoimi ludźmi szuka Stefana Jabłoniewskiego. Pawlina kłuci się z Karpem. Kobieta jest zazdrosna, że sklepikarz odwiedził inną kobietę starającą się o jego względy. Jabłoniewski pracuje w przybytku pani Makarowej jako ochroniarz Wania. Stręczycielka zaczyna podejrzewać nowego pracownika, zwłaszcza że dziewczęta informują, iż Wania myszkuje po ich pokojach.

Reklama

Gdy Makarowa prosi ochroniarza o zdjęcie maski, on jej odmawia. Katia próbuje pomóc Ksenii. Siostra Ludmiła sugeruje, by Wierbickaja wysłała do biskupa list z opisem sytuacji w monastyrze. Matuszka Grigoria dowiaduje się o tym i zamyka Katię w celi. Ponadto informuje Żadana, że jego żona przebywa w monastyrze. Andriej sprzedaje dom publiczny Bezusowi. 

"Zniewolona": Odc. 64. Żadan udaje się do Czernihowa. Matuszka Grigoria odchodzi z monastyru

Dowiedziawszy się, że Katia przebywa w monastyrze, Żadan jedzie do Czernihowa. Siostra Ludmiła pomaga Kseni w ucieczce. Działania pomocowe dla dziewczyny przerywa matuszka Grigoria. W czasie przepychanki zadaje Kseni poważne obrażenia, że ta upada i traci świadomość. Matuszka Grigoria jest przekonana, że zabiła dziewczynę. Dręczą ją wyrzuty sumienia. Siostra Ludmiła sugeruje, by Grigoria zrezygnowała ze stanowiska przeoryszy.

W końcu matuszka odchodzi z monastyru. Olga z Nazarem zamierzają wracać do Kijowa. W ich powozie czeka ukryta Katierina. Znienacka zjawia się Andriej. Makarowa widzi twarz śpiącego Wanię i, dzięki gazecie z portretem Stefana Jabłoniewskiego, rozumie, kim jest nowy ochroniarz. Rogneda Bezus jest wściekła na męża z powodu zakupu salonu uciech. Obawia się, że wraz z mężem zostaną wykluczeni przez elity miasta.     

"Zniewolona": Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 lutego. Zostaną one wyemitowane przez stację TVP 1. Pierwszy odcinek pojawi się o godz. 20:15, a drugi - o 21:15.

Zobacz również:

"Mecenas porada": Serial wiosną pojawi się w Polsacie!

"Bunt": Nowy serial TVN będzie hitem? Co za obsada!

"Robyn Hood": Nowy Robin Hood będzie kobietą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL