Reklama

Krepostnaya

Zniewolona

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Gwiazdy serialu dziękują Polakom za pomoc

"Zniewolona" to od dawna jeden z ulubionych seriali Polaków. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory miliony widzów. Pod koniec ubiegłego roku serial wrócił z czwartym sezonem. Wkrótce widzowie mieli zobaczyć czwartą odsłonę serii. Jednak przez wojnę w Ukrainie zdjęcia do serialu zostały wstrzymane. Aktorzy produkcji docenili pomoc, jaką Polacy oferują uchodźcom.

Kiedy "Zniewolona" wróci na antenę TVP?

Latem 2019 roku serial "Zniewolona" okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej. W grudniu widzowie mogli zobaczyć trzeci sezon produkcji. Głos w sprawie przyszłości "Zniewolonej" zabrał także prezes TVP. Jacek Kurski w rozmowie z "Faktem" wyznał, że ma nadzieję, że emisja nowych odcinków będzie możliwa jesienią lub zimą. Dodał także, że wcześniej widzowie dzięki powtórkom będą mogli przypomnieć sobie wyemitowane wcześniej epizody.

"Wiem, że już jest po zdjęciach do czwartego sezonu, ale serial jest jeszcze chyba w fazie postprodukcji. Na wiosnę nie będzie więc już na niego miejsca. Raczej jesień albo zima. Miło, że gościmy serial ukraiński na naszych antenach" - mówił Kurski.

Reklama

"Zniewolona 4": Zdjęcia zostały przerwane. To koniec serialu?

Wzruszające wideo aktorów z serialu

Ekipa serialu opublikowała wzruszające wideo, w którym dziękują Polakom za pomoc uchodźcom. "Dziękujemy za zaopiekowanie się w swoim kraju każdym dzieckiem, każdą kobietą, każdą starszą osobą w Ukrainy. Wiemy, że w tej walce nie jesteśmy sami [...] Drodzy Polacy, bracia! Od całej ekipy serialu 'Zniewolona' - z całego serca dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie: na granicach, na ulicach, w mediach i w swoich domach. Dziękujemy za zaopiekowanie się w swoim kraju każdym dzieckiem, każdą kobietą, każdą starszą osobą w Ukrainy. Wiemy, że w tej walce nie jesteśmy sami. Teraz każdy Ukrainiec wie, kto jest dla nas naprawdę bratnim narodem. Każda wasza wiadomość 'czy jesteś bezpieczna, bezpieczny?' to miłość, którą czujemy i jakiej potrzebujemy teraz" - mówią na nagraniu aktorzy serialu. 

"Zniewolona" zawieszona przez wojnę w Ukrainie. Jest komentarz Jacka Kurskiego!
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL