Reklama

"Żmijowisko": Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach w raju!

Cezary Pazura wraz z żoną wybrali się na egzotyczne wakacje. Swój wyjazd relacjonują na Instagramie. Edyta Pazura pokazała niedawno zdjęcie, na którym zapowiedziała sekretny projekt. Fani zwrócili uwagę jednak na coś innego.

Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach

Aktor znany z legendarnych polskich komedii, takich jak "Kiler", "Chłopaki nie płaczą", czy "13 posterunek" wraz z żoną wybrał się na upragniony, egzotyczny urlop. Para wraz z dziećmi wyjechała na słoneczny Cypr, gdzie zatrzymała się w luksusowym hotelu z ogromnym basenem. Fani znanego małżeństwa mogą śledzić ich wyjazd w mediach społecznościowych. 

Teraz do internetowej galerii Edyty Pazury, którą śledzi ponad 230 tysięcy internautów, trafił kadr wprost z basenu. Zobaczyliśmy na nim 33-latkę w odważnym czarnym stroju kąpielowym, obejmującą Cezarego ubranego jedynie w szorty. Z podpisu zamieszczonego pod fotografią dowiedzieliśmy się, że niebawem małżeństwo rozpocznie pewien tajemniczy projekt. "Playtime bo za chwilę sikret prodżekt" - czytamy pod kadrem.

Reklama

Cezary Pazura wyjeżdża z Polski? Żona załatwiła mu kontrakt 

Komentarze internautów

Najnowszy wakacyjny kadr znanej pary nie mógł umknąć uwadze ich licznych fanów. Zdjęcie w kilka godzin zebrało tysiące wirtualnych serduszek i wiele ciepłych komentarzy. Największe zachwyty internautów wzbudziła rewelacyjna figura Edyty, niektórzy wręcz dopytywali żonę Cezarego Pazury o sposoby na osiągnięcie takiej formy.

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL