Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Wiemy, kto jest odpowiedziany za dramatyczne wydarzenia! Orhan w więzieniu

W streszczeniu odcinków 181-185 serialu "Złoty chłopak" dowiecie się, kto stoi za zamachem na Kazima. Informacja ta wywoła burzę w całej rodzinie i będzie przyczyną wielu problemów. Kłopoty dotkną także ciężarną Pelin, do której przyjedzie były kochanek. Bądź na bieżąco z fabułą serialu i przeczytaj streszczenie odcinków 181-185 "Złotego chłopaka".

W streszczeniu odcinków 181-185 serialu "Złoty chłopak" dowiecie się, kto stoi za zamachem na Kazima. Informacja ta wywoła burzę w całej rodzinie i będzie przyczyną wielu problemów. Kłopoty dotkną także ciężarną Pelin, do której przyjedzie były kochanek. Bądź na bieżąco z fabułą serialu i przeczytaj streszczenie odcinków 181-185 "Złotego chłopaka".

"Złoty chłopak" jest tureckim serialem emitowanym przez telewizję TVP 1. Jego fabuła skupia się wokół młodego chłopaka Ferita, który prowadzi beztroskie życie. Jego najważniejszym celem jest zaspokojenie swoich przyjemności. Rodzina stara się znaleźć mu żonę, mając nadzieję, że to go odmieni. Z kolei dziadek Halis chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę. Jak potoczą się losy głównego bohatera w odcinkach 181-185? Przeczytaj streszczenie i bądź na bieżąco z wydarzeniami z serialu.  

"Złoty chłopak" odcinek 181 - streszczenie

Suna i Seyran kłócą się w szpitalu o to, kto stoi za atakiem na ich ojca. Stan Kazima jest nadal krytyczny i nie odzyskał przytomności. Dziewczyny podejrzewają początkowo Ifakatę, ale szybko dochodzą do wniosku, że to Orhan stoi za zleceniem.  

Reklama

W szpitalu zjawia się Ferit i zapewnia dziewczyny, że jest po ich stronie. Jednocześnie planuje odszukać ojca. Kiedy go znalazł, mężczyzna przyznaje się do winy i zdradza synowi, że chce uciec za granicę. Jest szantażowany przez zbirów, którym zlecił zastraszenie Kazima i grozi mu więzienie.  

W szpitalu Kazim odzyskuje przytomność i wyjawia, że to Orham jest wszystkiemu winien. Karze córkom przysiąść, że kiedy umrze, dokonają zemsty

"Złoty chłopak" odcinek 182 - streszczenie

Suna konfrontuje się w Ikafat. Pomimo zapewnień kobiety o niewinności Orhana, dziewczyna jej nie wierzy i tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że to Orhan stoi za pobiciem jej ojca.  

W międzyczasie Farit rozmawia w szpitalu z Seyran i również próbuje ją przekonać do niewinności ojca. Ta również mu nie wierzy i postanawia go śledzić. Zauważa, jak w restauracji Ferit dosiada się do stolika Nevry. Kobieta jest zazdrosna i zastanawia się, z kim spotyka się Ferit.  

Oskarżenia Orhama docierają także do Halisa, który sam poprzysięga karę na osobie, która zleciła pobicie Kazima.  

"Złoty chłopak" odcinek 183 - streszczenie

Ferit stara się za wszelką cenę zebrać pieniądze, aby wysłać ojca za granicę. Z pomocą przychodzi mu Nevra. Jednocześnie Seyran otrzymuje anonimowego sms-a ze zdjęciem ze spotkania Ferita z Nevrą.  

Orham żegna się z żoną. Ferit odprowadza go na statek, którym ma uciec, jednak zatrzymuje ich Seyran. Kobieta przybywa z policją, która aresztuje Orhana.  

W międzyczasie Pelin otrzymuje sms-a od Sartera, który wrócił do Stambułu. Staje się bardzo nerwowa i opowiada swojej kuzynce o mężczyźnie, z którym się umawiała. Piril podejrzewa, że ojcem dziecka Pelin nie jest Ferit, choć Pelina tego nie potwierdza.  

"Złoty chłopak" odcinek 184 - streszczenie

Halis przyjeżdża na komisariat, na którym przetrzymywany jest Orhan. Wyrzeka się syna i nie ma zamiaru pomóc w jego uwolnieniu. Kiedy Ifakat dowiedziała się o zatrzymaniu Orhana, wyrzuca z rezydencji Sunę i Kayi. Sarter nie przestaje wydzwaniać do Pelin. Kiedy dziewczyna zauważa go przed rezydencją, mdleje.  

W szpitalu zjawiają się Piril i matka Pelin, która nie może uwierzyć w hańbę, którą prawdopodobnie okryła ją córka. Piril uspokaja Zerrin i prosi, aby dała córce czas. Do szpitala przyjeżdża Ferit i szybko wbiega do sali Pelin, nie zauważając stojącego Sartera.  

W serialu pojawia się także nowa postać. Przystojny mężczyzna Akin, którego w szpitalu spotyka Seyran.  

"Złoty chłopak" odcinek 184 - streszczenie

Ferit spotyka się z Ifakat, która mówi mu, że po wielu jej prośbach, Halit dalej nie ma zamiaru pomóc Orhanowi. Namawia Ferita na rozmowę z Seyran i przekonanie jej, aby wycofała oskarżenia.  

Ferit spotyka się z Seyran i ze łzami w oczach błaga ją, aby wycofała oskarżenia względem Orhana.  

W międzyczasie Pelin odbiera telefon od Sertera i próbuje spławić byłego kochanka. Ten jednak się nie poddaje, bo podejrzewa, że dziecko jest jego. Zerrin naciska, aby zrobić testy genetyczne, ale dziewczyna się nie zgadza.  

Gulgun spotyka się z Pelin i przypomina o jej winie i oskarża o współudział w śmierci Fuata. Grozi Pelin, że o wszystkim powie Feritowi. Dziewczyna z kolei grozi, że popełni samobójstwo, jeśli Gulgun wyjawi prawdę Feritowi.  

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki 181-185 serialu "Złoty chłopak"?

Serial "Złoty chłopak" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00. Odcinki 181-185 obejrzysz: 

  • odcinek 181 ma premierę w poniedziałek 20 maja o godzinie 14:00 
  • odcinek 182 ma premierę we wtorek 21 maja o godzinie 14:00 
  • odcinek 183 ma premierę w środę 22 maja o godzinie 14:00 
  • odcinek 184 ma premierę w czwartek 23 maja o godzinie 14:00 
  • odcinek 185 ma premierę w piątek 24 maja o godzinie 14:00 

Przegapiłeś premierę telewizyjną? Nic nie szkodzi. Wszystkie odcinki serialu możesz nadrobić na platformie VOD TVP i obejrzeć je o dowolnej porze.  

Przeczytaj także:

"Akacjowa 38": Rosina chce wyrzucić Casildę z kamienicy

"Barwy szczęścia": Odcinek 3016. Nie da się oszukać serca. Jednak będą razem?

Yaman kontra Seher - emocje sięgają zenitu! Nowe zwroty akcji w "Dziedzictwie"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale | TVP 1 | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama