Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Orhan mści się na żonie. Gulgun zostaje porzucona

“Złoty chłopak” to turecki serial, który w Telewizji Polskiej miał swoją premierę 28 sierpnia 2023 roku. Telewidzowie pokochali wciągającą fabułę produkcji, która co odcinek zaskakuje zwrotami akcji. Co stanie się w nadchodzących epizodach? Przedstawiamy streszczenie odcinków 164, 165, 166, 167 i 168 serialu “Złoty chłopak”.

"Złoty chłopak" opowiada historię młodego, przystojnego chłopaka o imieniu Ferit. Mężczyzna czerpie z życia, bawiąc się i skupiając się na przyjemnościach. Przez takie podejście nikt nie traktuje go poważnie. Dziadek chłopaka, Halis, jest niepocieszony tym, jak zachowuje się chłopak. Chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę i stara się położyć kres jego beztroskości.

“Złoty chłopak” odc. 164. Streszczenie: Nestor dowiaduje sie o ślubie Nukhet

Seyran nie szanuje Ferita i nie zamierza tego ukrywać. Z czasem przestaje się to podobać chłopakowi i jest rozczarowany jej zachowaniem. Pelin jest w ciąży i z tego powodu postanawia przenieść się do rezydencji Halisa.

Reklama

Z nieoficjalnych źródeł nestor dowiaduje się o tym, że Sehmuz planuje prosić o rękę jego córkę Nukhet. Koleżanki Seyran pomagają jej znaleźć pracę. Poszukiwania przynoszą owoce, a dziewczyna ma nowe zajęcie.

“Złoty chłopak” odc. 165. Streszczenie: Suna planuje pozbyć się Pelin z rezydencji

Ciężarna Pelin nie jest mile widziana w domu Halisa przez Sunę. Dziewczyna zaczyna dopytywać Ifakt, czy da się coś zrobić, aby pozbyć się jej z rezydencji. Orhan przystaje na prośbę Halisa i planuje pogodzić się ze swoją żoną.

Kaya postanawia przygotować dla żony romantyczną kolację. Halis ponownie wprowadza porządki w rodzinie i w tym celu każdy dostaje od niego nowe zadania.

“Złoty chłopak” odc. 166. Streszczenie: Gulgun zostaje porzucona przez Orhana

Gulgun postanawia być nieugięta i odchodzi. Orhan jest na nią tak wściekły, że rozkazuje porzucić ją gdzieś, gdzie nie będzie nikogo. Chce dziewczynie uświadomić, że bez niego jest nikim. Przerażona i zrozpaczona Gulgun zwraca się z prośbą o pomoc do Seyran.

Ferit ma poważną rozmowę z Latifem odnośnie swojej przyszłości. Chce mu wytłumaczyć, że powinien dorosnąć. Ferit natomiast pokazuje dziadkowi swoje prace i oznajmia, że zajmie się projektowaniem biżuterii. Aby się utrzymać, Seyran zaczyna udzielać korepetycji.

“Złoty chłopak” odc. 167. Streszczenie: Kazim porywa Seyran

Halis widzi i wie, że Ferit jest utalentowany. Wątpi natomiast w jego zaangażowanie i chce, aby wnuk postarał się bardziej niż dotychczas. Kazim decyduje się na porwanie Seyran. Ferit nie może tak tego zostawić i każe Abidinowi odnaleźć ukochaną. Suna jest przerażona i boi się, że Kazim zrobi jej siostrze krzywdę.

Już oficjalnie Sehmuz prosi Halisa o rękę Nukhet. Ten ruch jest jednak oczywistą prowokacją. Ferit jest wściekły na Orhana za to, jak potraktował Gulgun.

“Złoty chłopak” odc. 168. Streszczenie: Seyran zostaje odnaleziona

Gulgun spędza noc w hotelu razem z Ece. Suna jest przerażona i silnie przeżywa zniknięcie siostry. Kazim stara się namówić córkę na to, aby wystąpiła w telewizji. Seyran w końcu zostaje odnaleziona przez Ferita. Wszystko udaje się dzięki zaangażowaniu i pomocy cioci Hattuc.

Orhan planuje ubezwłasnowolnić swojego ojca. Sunie udaje się potajemnie wymknąć z domu.

“Złoty chłopak” odcinki 164-168. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Złoty chłopak" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku na TVP1. Epizody można oglądać zawsze o stałej godzinie, którą jest 14:00. Odcinki 164, 165, 166, 167 i 168 obejrzymy konkretnie:

Odcinek 164 - poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 14:00 na TVP1;

Odcinek 165 - wtorek 23 kwietnia o godzinie 14:00 na TVP1;

Odcinek 166 - środa 24 kwietnia o godzinie 14:00 na TVP1;

Odcinek 167 - czwartek 25 kwietnia o godzinie 14:00 na TVP1;

Odcinek 168 - piątek 26 kwietnia o godzinie 14:00 na TVP1.

Wszystkie pozostałe odcinki "Złotego chłopaka" można oglądać na platformie TVP VOD. Więcej informacji i newsów dotyczące seriali i ich kulis powstawania znajdziecie na naszym Facebooku oraz Instagramie Świat Seriali.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy