Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 331
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Gulgun przyłapuje swojego męża. Kazim trafia na bruk

"Złoty chłopak" to turecki serial, który przedstawia losy Ferita należącego do rodziny Korhanów. Telenowela zyskała w Polsce wielu sympatyków, którzy z odcinka na odcinek coraz bardziej zagłębiają się we wciągającą historię. Co się wydarzy w odcinkach 159-163? Jak zawsze nie zabraknie emocji. Sprawdź nasze streszczenia!

"Złoty chłopak" to serial produkcji tureckiej, który zadebiutował w polskiej telewizji w 2023 roku. Od tamtej pory telenowela zyskała wielu fanów w naszym kraju. O czym opowiada "Złoty chłopak"? Fabuła serialu obraca się wokół Ferita – młodego chłopaka, który prowadzi beztroskie życie pełne imprez i przelotnych romansów. Ferit pochodzi z rodziny Korhan, na której czele stoi jego dziadek Halis. Postanawia on znaleźć żonę dla swojego wnuka. Ferit poznaje Seyran, do której z czasem zaczyna coś czuć. 

Reklama

"Złoty chłopak" odcinek 159 – streszczenie

Suna odchodzi od Kayi. Kazim dowiaduje się od Latiifa, że wraz z rodziną musi opuścić rezydencję. Ta informacja wzbudza w nim wściekłość. Mężczyzna rozmawia z Hatice. Ciotka jest na niego wściekła i obwinia go o całą sytuację. 

Tymczasem Ferit poszukuje Seyran. Znajduje kobietę w bibliotece uniwersyteckiej. Chłopak próbuje z nią porozmawiać, jednak ona nie chce go widzieć. 

"Złoty chłopak" odcinek 160 – streszczenie

Kaya chce, by jego matka przeprosiła Sunę. Jednak ona próbuje przekonać swojego syna do swojej racji. Kobieta uważa, że dzięki jej działaniom uchroniła go przed nieudanym małżeństwem. 

Tymczasem Ferit próbuje przekonać do siebie Seyran. W tym celu prosi o pomoc Pelin. Jednak jej rozmowa z kobietą na nic się nie zdaje. Seyran nadal nie chce wybaczyć Feritowi. Tymczasem Suna mści się na ojcu i wyrzuca go na bruk. 

"Złoty chłopak" odcinek 161 – streszczenie

Kaya i Suna nieoczekiwanie biorą ślub. Taki obrót spraw nie podoba się matce mężczyzny – Nukhet. Kobieta ma przez to żal do swojego syna.

Ferit jest załamany z powodu odejścia Seyran. Dziewczyna usiłuje znaleźć pracę, by zdobyć pieniądze na swoje utrzymanie. Tymczasowo wprowadza się do mieszkania koleżanek ze studiów. Gulgun przyłapuje swojego męża Orhana na zdradzie. 

"Złoty chłopak" odcinek 162 – streszczenie

Gulgun postanawia wziąć rozwód. Dowiaduje się o tym Halis. Nestor rodu Korhanów każe Orhanowi odwieść kobietę od tego pomysłu. Halis rozmawia ze swoim wnukiem i mówi mu, by zostawił Seyran i poślubił Pelin. 

Suna obawia się swojej nocy poślubnej. Seyran nadal mieszka u swoich koleżanek ze studiów. 

"Złoty chłopak" odcinek 163 – streszczenie

Ferit postanawia zabrać Seyran z mieszkania jej koleżanek, przez co dochodzi do awantury. Kazim planuje zemstę za swoje krzywdy. Esme zaczyna mieć bóle brzucha. 

Suna rozmawia z Seyran. Dziewczyna postanawia podzielić się z siostrą swoimi planami dotyczącymi Korhanów. 

"Złoty chłopak" odc. 159-163 – kiedy i gdzie oglądać?

"Złoty chłopak" to serial turecki, który można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1. Odcinki 159-163 zostaną wyemitowane: 

  • odc. 159 w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 14:00 w TVP 1; 
  • odc. 160 we wtorek 16 kwietnia o godzinie 14:00 w TVP 1; 
  • odc. 161 w środę 17 kwietnia o godzinie 14:00 w TVP 1; 
  • odc. 162 w czwartek 18 kwietnia o godzinie 14:00 w TVP 1; 
  • odc. 163 w piątek 19 kwietnia o godzinie 14:00 w TVP 1. 

Powtórki "Złotego chłopaka" są emitowane od poniedziałku do piątki o godzinie 6:05 w TVP 1. Wszystkie epizody można oglądać na platformie TVP VOD.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy