Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Złoty chłopak": Kiedy ostatni odcinek drugiego sezonu i co dalej?

Właśnie ogłoszono datę ostatniego odcinka drugiego sezonu tureckiego serialu "Złoty chłopak" ("Yalı Çapkını"). Zbliżamy się do wielkiego finału przygód Seyrana i Ferita, a do zakończenia serii pozostało już tylko kilka odcinków. Oto co udało nam się ustalić. Kiedy nastąpi zakończenie serialu "Złoty chłopak"? Czy możemy spodziewać się trzeciego sezonu?

"Złoty chłopak", z Afra Saraçoğlu i Mertem Ramazanem Demirem w rolach głównych, cieszy się ogromną popularnością i zajmuje czołowe miejsce wśród tureckich seriali pod względem międzynarodowej sprzedaży. Obecnie, zarówno w Turcji, jak i w polskiej telewizji, emitowany jest drugi sezon "Yalı Çapkını". Jednak w Turcji emisja premierowych odcinków tego sezonu powoli zbliża się do końca.

"Złoty chłopak" zbliża się do finału drugiego sezonu

Jak i kiedy zakończy się drugi sezon tureckiego serialu "Złoty chłopak"? To pytanie, które nurtuje wielu widzów! W Polsce drugi sezon rozpoczął się w drugiej połowie lutego bieżącego roku, a przed nami jeszcze wiele odcinków. Jednakże w Turcji, gdzie serial jest emitowany na antenie Star TV, zbliżamy się do wielkiego finału. Data emisji ostatniego odcinka już została ogłoszona.

Reklama

Ostatni odcinek drugiego sezonu "Złotego chłopaka" zostanie wyemitowany w piątek, 7 czerwca 2024 roku. Zważywszy, że w Turcji odcinki są emitowane raz w tygodniu, do końca serii pozostało już tylko kilka odcinków.

Czy będzie trzeci sezon serialu "Złoty chłopak"?

Dobre wieści dla fanów tureckiej telenoweli "Złoty chłopak"! Trzeci sezon tego popularnego serialu został już oficjalnie potwierdzony. Wszystko wskazuje na to, że telenowela wróci na ekrany w Turcji zaraz po wakacyjnej przerwie, czyli we wrześniu 2024 roku. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy Telewizja Polska zdecyduje się zakupić prawa do emisji tych odcinków.

Zobacz też:

Tyle zarabiają gwiazdy tureckich seriali. Kwoty zwalają z nóg 

"Zakazany owoc" - sprawdź, ile odcinków liczy turecki serial

Czy "Gra o tron" powróci? Spin-offy, na które czekamy

Squid Game - sezon 2. Netflix zdradza kiedy serial powróci

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy