Gra o tron Game of Thrones
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy "Gra o tron" powróci? Spin-offy, na które czekamy

Niedawno Kit Harington rozwiał wszelkie nadzieje fanów na spin-off o jego postaci. Ale jakie tytuły wciąż pozostają w grze i czego możemy się spodziewać w kolejnych latach? Zestawienie kilku najbardziej prawdopodobnych tytułów.


Świat Westeros ma ogromny potencjał na rozwój. George R.R. Martin stworzył ogromny świat, którego historie i tajemnice czekają na opowiedzenie. Nikogo nie powinno więc dziwić, że fani czekają na kolejne produkcje, które wypełnią pustkę po zakończeniu "Gry o tron"

Nie tylko "Ród smoka"

W czerwcu powróci do nas "Ród smoka", który jest najbardziej znanym spin-offem "Gry o tron" i póki co jedynym, który doszedł do skutku. Widzowie pokochali historię rodu Targaryenów, a serial doczekał się drugiego sezonu, który swoją premierę będzie miał 16 czerwca.

Reklama

Jedną z produkcji, która jest w przygotowaniu, jest ekranizacją opowiadania "Rycerz Siedmiu Królestw" - skupiającego się na Dunku (rycerzu) i Jaju (giermku). Akcja osadzona jest 90 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron".  

Kolejną produkcją ma być aktorskie "Aegon Conquest" - rozgrywająca się na długo przed wydarzeniami pokazanymi w "Rodzie smoka", a ponadto "10,000 Ships", które pokaże nam klęskę Rhoynarów, którzy chcieli zmierzyć się z Valyrianami.  

Aktorzy i animacje za pan brat

HBO chce rozpuścić swoich fanów i szykuje nie tylko aktorskie wersje seriali, ale też animacje. Zobaczymy zanimowaną historię Węża Morskiego, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie “Rodu smoka". Dodatkowo planowany jest serial "Golden Empire" i pewna produkcja, która nie otrzymała jeszcze oficjalnego ani roboczego tytułu.  

Zapewne w najbliższych miesiącach okaże się, ile z tych ambitnych planów faktycznie do skutku, a ile z nich podzieli los spin-offu o Jonie Snow. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Ród smoka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama