Reklama

Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 646
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie chce byc już Waldkiem

Choć tę serialową postać kocha cała Polska, Andrzej Nejman nie chce być już Waldkiem Złotopolskim. Aktor chce zostać reżyserem.

"Nie chcę być kojarzony tylko z Waldkiem" - mówi Andrzej Nejman. "Chcę robić inne rzeczy. Mam do tego energię, mam chęć i mam talent" - dodaje. Te "inne rzeczy" to reżyseria.

Reklama

Do tej pory Nejman nakręcił już kilka filmów informacyjnych dla szkół i urzędów pracy, a ostatnio spod jego ręki wyszedł teledysk do piosenki autorstwa Adama Sztaby i Jacka Cygana. Andrzej wszystko zrobił sam - od koncepcji, przez scenariusz, aż po, rzecz jasna, reżyserię. I nie ukrywa, że na filmach zarobił więcej niż na aktorstwie. A przecież w serialowym gigancie pt. "Złotopolscy" płaci się wysokie stawki - pisze "Fakt"

Nejman nie zamierza zupełnie zrezygnować z aktorstwa. "Pewnie z łatką Waldka przez jakiś czas będzie mi trudno, ale czekam na ciekawe propozycje" - mówi.

Na razie koncentruje się na prowadzeniu własnej firmy producenckiej, którą założył jakiś czas temu. Pracuje też nad scenariuszem do swojego pierwszego "dużego" filmu. Szczegółów nie chce zdradzać, ale wraz z grupą przyjaciół ma zamiar rozpocząć pracę nad nim już wiosną.

Fakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje