Złotopolscy
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 901
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcysia znika z obsady

Magdalena Stużyńska-Brauer ma już dość Marcysi Złotopolskiej. Czy po 11 latach występów w popularnym serialu aktorka zdecyduje się na odejście?

Wygląda na to, że Stużyńska-Brauer pójdzie śladem swojego serialowego kolegi Andrzeja Nejmana. Blisko rok temu głośno było w mediach o jego odejściu ze "Złotopolskich" .

"Nie chcę być kojarzony tylko z Waldkiem" - tłumaczył swoją zaskakującą decyzję aktor. Nie bez powodu bał się zaszufladkowania - grając przez 10 lat Waldka Złotopolskiego, Nejman praktycznie nie dostawał żadnych nowych propozycji filmowych. Dla każdego był tylko Waldkiem.

Stużyńska-Brauer nie przedłużyła umowy z producentami serialu i od nowego roku najprawdopodobniej zniknie z planu filmowego.

Reklama

W związku z tym, że odcinki do "Złotopolskich" są kręcone z dość dużym wyprzedzeniem - telewidzowie będą mogli śledzić jej serialowe perypetie do wiosny przyszłego roku. Teraz mogą sobie zadawać tylko jedno pytanie: jak scenarzyści pozbędą się Marcysi?

Postać grana przez Nejmana została wysłana do Kazachstanu, by dać aktorowi możliwość powrotu do serialu. Czy ze Stużyńską-Brauer pożegnają się na dobre?

Fakt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy