Zdrada
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zdrada": Gorąca premiera maja. Psychologiczny kryminał z plejadą polskich gwiazd

Gorąca premiera nowego polskiego serialu! "Zdrada" to psychologiczny kryminał zabarwiony historią miłosną, pełen ciemnych interesów i skomplikowanych relacji. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd: Annę Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Marietę Żukowską i Piotra Polka. Poznaliśmy datę premiery.

"Zdrada": O czym opowiada serial?

Ona, Julia (Anna Kaczmarczyk), jest wrażliwą artystką i żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). On, Paweł (Paweł Małaszyński), jest adwokatem w firmie swojego teścia, wpływowego i nieuczciwego biznesmena Huberta Czarcińskiego (Piotr Polk). Oboje spotykają się na wernisażu prac Julii. Szybko wplątują się w romans. Oboje nie mają pojęcia z zależności między ich rodzinami. Prokuratura od dawna przygląda się bowiem interesom Czarcińskiego. Romans Julii i Pawła wpływa nie tylko na ich najbliższych, ale także na toczące się śledztwo. 

Reklama

"Zdrada" jest polską wersją holenderskiego serialu "Overspel". W latach 2011-2015 powstały trzy sezony produkcji, która została nagrodzona w kategorii Best TV Drama Nederlands Film Festival. Format doczekał się także amerykańskiej adaptacji. Za scenariusz odpowiadał David Zabel, jeden z showrunnerów "Ostrego dyżuru". Pilot wyreżyserowała Patty Jenkins, twórczyni blockbustera "Wonder Woman".

W sieci opublikowano właśnie pierwszy zwiastun. "Czego to będzie początek, a czego koniec?" - brzmi tytuł na YouTube.

"Zdrada": Kiedy premiera?

Ogłoszono datę premiery "Zdrady". Serial zadebiutuje w Polsat Box Go 10 maja.

Czytaj więcej: "Zdrada": Zakazana miłość i ciemne interesy w nowym serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zdrada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama