Polsat Box Go: Seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 49
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zdrada": Zakazana miłość i ciemne interesy w nowym serialu

Namiętny romans okaże się mieć druzgocące skutki dla dwóch rodzin. "Zdrada" łączy w sobie elementy kryminału, thrillera i produkcji obyczajowej. Serial będzie miał premierę w serwisie Polsat Box Go.

"Zdrada": O czym opowiada serial?

Ona, Julia (Anna Kaczmarczyk), jest wrażliwą artystką i żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). On, Paweł (Paweł Małaszyński), jest adwokatem w firmie swojego teścia, wpływowego i nieuczciwego biznesmena Huberta Czarcińskiego (Piotr Polk). Oboje spotykają się na wernisażu prac Julii. Szybko wplątują się w romans. 

Reklama

Oboje nie mają pojęcia z zależności między ich rodzinami. Prokuratura od dawna przygląda się bowiem interesom Czarcińskiego. Romans Julii i Pawła wpływa nie tylko na ich najbliższych, ale także na toczące się śledztwo. 

"Zdrada": Aktorzy o serialu

"W serialu 'Zdrada' miłość jest namiętnością, która w ułamku sekundy wytrąca z równowagi świat głównych bohaterów. [...] To psychologiczny kryminał, pełen mrocznych tajemnic ze szczyptą namiętnego romansu" - mówił Małaszyński.

"'Zdrada' skusiła mnie nieoczywistą fabułą, postaciami, które ciężko skategoryzować i mieszanką gatunków. Jej holenderska wersja, czyli nasz pierwowzór, wciągnął mnie od pierwszej minuty. Od dawna nie czułam takiej przyjemności, budując postać" - oznajmiła Kaczmarczyk.

"Zdrada": Co wiemy o serialu?

"Zdrada" jest polską wersją holenderskiego serialu "Overspel". W latach 2011-2015 powstały trzy sezony produkcji, która została nagrodzona w kategorii Best TV Drama Nederlands Film Festival. Format doczekał się także amerykańskiej adaptacji. Za scenariusz odpowiadał David Zabel, jeden z showrunnerów "Ostrego dyżuru". Pilot wyreżyserowała Patty Jenkins, twórczyni blockbustera "Wonder Woman". 

Zdjęcia do "Zdrady" rozpoczęły się w czerwcu 2023 roku. Za reżyserię odpowiada Makary Janowski, który wcześniej stał za kamerą serialu "Komisarz mama". Autorem zdjęć jest Paweł Figurski. Główne role zagrali Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk. W pozostałych rolach wystąpili: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama