Zdrada
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wpływowa rodzina wplątana w intrygę kryminalną. Gwiazdor zdradza szczegóły

Dobromir Dymecki w rozmowie z Interią opowiedział o roli w nowym serialu "Zdrada". Przyznał, że wątek jego postaci jest niezwykle oryginalny, choć nie mógł za wiele zdradzić, by nie zaspoilerować fabuły. Produkcja łączy w sobie elementy kryminału, thrillera i produkcji obyczajowej.

W serialu "Zdrada" bohater Dobromira Dymeckiego jest częścią dużej, wpływowej i majętnej rodziny, która zostaje wplątana w intrygę kryminalną. Jak wspomina aktor, przed rozpoczęciem zdjęć, zaznajomił się z serią "Overspel", holenderską produkcją, której polskim odpowiednikiem jest "Zdrada".

Jak mówi: "tak pokazanej relacji między ojcem i synem jeszcze nie widziałem. Pomyślałem, że jest to tak oryginalny wątek i że te postacie są tak wyraziste, jest wiele tematów do grania, więc mam przed sobą wyzwanie".

Reklama

"Zdrada": O czym opowiada serial?

Ona, Julia (Anna Kaczmarczyk), jest wrażliwą artystką i żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). On, Paweł (Paweł Małaszyński), jest adwokatem w firmie swojego teścia, wpływowego i nieuczciwego biznesmena Huberta Czarcińskiego (Piotr Polk). Oboje spotykają się na wernisażu prac Julii. Szybko wplątują się w romans. Oboje nie mają pojęcia z zależności między ich rodzinami. Prokuratura od dawna przygląda się bowiem interesom Czarcińskiego. Romans Julii i Pawła wpływa nie tylko na ich najbliższych, ale także na toczące się śledztwo.

Zobacz też: Siła kobiet w obliczu zdrady. Anna Karczmarczyk i Marieta Żukowska o swoich bohaterkach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go | Dobromir Dymecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama