Zdrada
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł Małaszyński nagle zniknął z ekranów. Po latach wrócił, i to w jakim stylu!

W gorącej serialowej nowości Polsat Box Go widzowie zobaczą w jednej z głównych ról uwielbianego polskiego aktora. Paweł Małaszyński w "Zdradzie" gra prawnika Pawła, który nie może oprzeć się urokowi Julii (Anna Karczmarczyk). Aktor w rozmowie z Interią opowiedział o swojej postaci, a także o kulisach angażu do serialu.

Paweł Małaszyński powrócił na mały ekran

Paweł Małaszyński do szkoły teatralnej dostał się za trzecim razem, w międzyczasie studiował prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. Już na studiach występował na scenie, ale oficjalnie zadebiutował 28 czerwca 2003 roku w podwójnej roli Trufaldina i Arlekina w "Sługach dwóch panów" Carla Goldoniego w reż. Waldemara Matuszewskiego na scenie Teatru Kwadrat w Warszawie.

Aktorską karierę rozpoczynał od występów w "Na dobre i na złe" i "Kameleonie". Większą rolę zagrał "M jak miłość", gdzie wcielał się w postać Marcina Polańskiego-Van Burgen - pierwszej miłości granej przez Małgorzatę Kożuchowską Hanki Mostowiak. Później przez kilka lat niemal nie schodził z ekranów. Zagrał m.in. w "Oficerze", "Magdzie M.", "Twarzą w twarz" czy "Czasie honoru". Nagle Małaszyński zniknął z ekranów i przez kilka lat nie grywał w produkcjach filmowych oraz serialowych, a także wycofał się z show-biznesu.

Reklama

Obecnie aktor nie może narzekać na nudę. W zeszłym roku powrócił na mały i duży ekran. Widzowie ciepło przyjęli jego role w "Wojennych dziewczynach" oraz "Przyjaciółkach". Niedawno pojawił się w serialu "Stulecie Winnych" oraz filmach: "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun" i "Różyczka 2". Wkrótce na Prime Video zadebiutuje nowa produkcja z jego udziałem - film "Nieobliczalna". 

Największym projektem z udziałem Małaszyńskiego jest gorąca nowość Polsat Box Go - serial "Zdrada".

Paweł Małaszyński w serialu "Zdrada"

O czym opowiada nowy thriller psychologiczny o tytule "Zdrada"? Julia (Anna Karczmarczyk) jest introwertyczną, nadwrażliwą artystką-fotografką, matką kilkuletniego Maurycego oraz żoną ambitnego i żądnego sukcesu prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). Kiedy na wernisażu swoich prac, Julia wychodzi na chwilę odpocząć od tłumu, poznaje Pawła (w tej roli Paweł Małaszyński). Piorunujące pierwsze wrażenie sprawia, że tych dwoje - choć wie, że mogą głęboko zranić najbliższych - nie jest w stanie oprzeć się chemii i rodzącemu się gwałtownemu uczuciu. To niebezpieczne, nie tylko dlatego, że mogą zniszczyć swoje rodziny. Nie zdają sobie sprawy z łączących ich zależności.

Paweł Małaszyński w rozmowie z Interią przybliżył cechy bohatera, którego portretuje na ekranie. Kim jest grany przez niego Paweł? "[Jego] życie przewraca się do góry nogami jednego dnia, kiedy spotyka na swojej drodze Anię Karczmarczyk, serialową Julię. Rzeczywiście nasi bohaterowie będą musieli podjąć wiele ważnych decyzji, o tym jak poprowadzić swoje życie. Ale to nie chodzi tylko o sytuację między mną a Anią, ale też o innych bohaterów, bo ta "Zdrada" tytułowa w przypadku naszego serialu ma bardzo wiele poziomów. Wszyscy bohaterowie będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji na różnych etapach swojego życia" - powiedział aktor.

Małaszyński zdradził także kulisy angażu do serialu. Wyznał, że do występu w produkcji przekonał go przede wszystkim scenariusz. "Dostałem do przeczytania parę odcinków i mi się spodobało. Spodobała mi się historia, dosyć ryzykowna do opowiedzenia, dosyć trudna, ale powiedziałem sobie: jak spadać, to z wysokiego konia. Potem przede wszystkim przekonała mnie obsada, bo rzeczywiście zostali dobrani świetnie aktorzy" - mówił.

"Myślę, że to będzie bardzo trzymająca w napięciu jazda bez trzymanki" - podsumował aktor.

"Zdrada": Kiedy premiera?

Serial "Zdrada" od 10 maja w Polsat Box Go.

Czytaj więcej: Paweł Małaszyński: Co się stało z ulubieńcem widzów?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński | Zdrada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama