Zdrada
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jedna z najbardziej intrygujących bohaterek. "To dla mnie ogromny zaszczyt zagrać taką kobietę"

Marieta Żukowska w nowym serialu Polsat Box Go zagrała jedną z najbardziej intrygujących bohaterek w swojej karierze. Jak sama mówi, jej Eliza to "siłaczka", a wcielenie się w tę postać sprawiło jej wiele radości. Kim jest serialowa Eliza i dlaczego aktorką ją uwielbia?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Marieta Żukowska szerokiej publiczności jest znana z takich produkcji jak "#bringbackAlice", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Barwy szczęścia", "Botoks". Wkrótce na ekrany kin trafi film "The Lemon Tree". Co o swojej postaci w najnowszym serialu Polsat Box Go zatytułowanym "Zdrada" sądzi aktorka?

"Kocham tę postać. Eliza to niesamowita siłaczka i jest to dla mnie ogromny zaszczyt móc zagrać taką kobietę. Kobietę, która przejdzie przez piekło, żeby być wierna swoim ideałom, a później ponieść największe konsekwencje. Wspaniała postać do grania - mocna, niezależna; córka milionera, która nie chce złotówki od swojego ojca, tylko zawsze chce pokazać swoją siłę" - mówiła aktorka w rozmowie z Interią.

Reklama

"Zdrada": O czym opowiada serial?

Ona, Julia (Anna Kaczmarczyk), jest wrażliwą artystką i żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). On, Paweł (Paweł Małaszyński), jest adwokatem w firmie swojego teścia, wpływowego i nieuczciwego biznesmena Huberta Czarcińskiego (Piotr Polk). Oboje spotykają się na wernisażu prac Julii. Szybko wplątują się w romans. Oboje nie mają pojęcia z zależności między ich rodzinami. Prokuratura od dawna przygląda się bowiem interesom Czarcińskiego. Romans Julii i Pawła wpływa nie tylko na ich najbliższych, ale także na toczące się śledztwo.

"Zdrada" to serial pełen różnych odcieni. Nie ma tu postaci tylko dobrych i tylko złych, tylko słabych i tylko silnych. Cała historia szybko się rozwija i jest idealną propozycją dla widzów, którzy lubią oprócz wątków kryminalnych i gangsterskich także te psychologiczne. Serial pozwala z różnych perspektyw przyglądać się relacjom - małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma  problemami i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

Oglądaj serial "ZDRADA" w POLSAT BOX GO!

Zobacz też: Siła kobiet w obliczu zdrady. Anna Karczmarczyk i Marieta Żukowska o swoich bohaterkach

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska | Polsat Box Go
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama