Reklama

Morden i Sandhamn

Zbrodnia

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 31
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbrodnia" na ulicach Warszawy!

Już 16 października w telewizji AXN premiera nowego polskiego serialu kryminalnego "Zbrodnia". W niestandardowej akcji widzowie mają możliwość poznać spoiler produkcji.

 

Reklama


"Zbrodnia" to kryminalna opowieść, w której każdy z bohaterów jest podejrzany o morderstwo. Zastała zrealizowana przez telewizję AXN na podstawie serialu Morden i Sandhamn, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści Viveki Sten "Still Waters".

Historia tajemniczej zbrodni toczy się na półwyspie helskim, a w obsadzie znaleźli się m.in. Joanna Kulig, Magdalena Boczarska, Wojciech Zieliński, Radosław Pazura, Dorota Kolak. Za reżyserię odpowiada Greg Zieliński, autor takich produkcji jak "Pitbull", "Londyńczycy", "Wymyk". "Zbrodnia" jest pierwszym polskim serialem wyprodukowanym przez telewizję AXN.

W ramach promocji serialu "Zbrodnia" w dwóch popularnych punktach Warszawy (od 10 do 12 października na placu Zbawiciela, od 13 do 14 października na zbiegu ulic Domaniewskiej i Suwak) pojawił  się spoiler box.

To specjalnie zaaranżowana przestrzeń, która dostarczy przechodniom prawdziwych emocji: w gąszczu przeszkód (m.in. lasery, zasłona dymna) ukryta jest koperta zawierająca spoiler nowego serialu ,,Zbrodnia". Każdy może dołączyć do zabawy i spróbować dowiedzieć się, kto jest winny serialowego morderstwa.

Przechodnie mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie ze spoiler boxem. Wystarczy udostępnić fotografię na Instagramie i opatrzyć ją hashtagiem #spoilerzbrodni. Do wygrania są telefony Sony XPERIA.

W naszym portalu pojawi się też sześć materiałów video, w których każdy z bohaterów przyzna się do morderstwa. W nowej produkcji telewizji AXN wszystkie postaci mogą okazać się zbrodniarzami.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zbrodnia (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje