Reklama

Zawsze warto

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 1250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ramówka Polsatu 2020: Co wydarzy się w serialach?

Sprawdźcie serialową ofertę Polsatu na wiosnę 2020!

Polsat rusza z serialową wiosną. W przeciwieństwie do TVN-u, który stawia na nowości i w swojej ramówce proponuje widzom aż cztery premierowe produkcje, Polsat, podobnie jak TVP, nie zaskakuje, a wręcz rozczarowuje. Stacja stawia na nowe formaty rozrywkowe, jednak w przypadku seriali - jedynie na kontynuacje.

Reklama

Wiosną nie zobaczymy tu więc żadnej nowej produkcji, powrócą za to sprawdzone hity. Widzowie, którzy czekali na "Przyjaciółki", "Zawsze warto" czy "Świat według Kiepskich" już zacierają ręce.

Sprawdźcie serialowy rozkład jazdy. Na co warto czekać, a co już możemy zobaczyć w TV?

"ZAWSZE WARTO"

Nowe odcinki najlepszego serialu ubiegłego roku już od 4 marca w Polsacie! "Zawsze warto" zadebiutował w telewizji zaledwie pół roku temu, a już został uhonorowany przez widzów Telekamerą "Tele Tygodnia" w kategorii serial roku! Historie Doroty, Marty i Ady wzbudziły wśród widzów ogromne emocje. "Od lat żaden serial mnie tak nie wciągnął!", "Świetny serial! Taki prawdziwy, życiowy, pełen zakrętów, ale też cudownych momentów.", "Dziękuję, że takie tematy zostały poruszone w serialu. Samo życie.", "Mocne zakończenie. Czekam na kolejny sezon" - internauci nie szczędzili entuzjastycznych opinii.

Przypadkowe wydarzenie połączyło trzy obce sobie kobiety i dało początek relacji, dzięki której każda zaczęła wierzyć, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Największa siła jest w nas samych, trzeba ją tylko odkryć - samemu albo z pomocą ludzi, którzy czasem zjawiają się w naszym życiu przypadkiem, a potem zostają w nim na dłużej...

W pierwszej serii Dorota (Katarzyna Zielińska) uwierzyła w siebie, a pierwsze zawodowe sukcesy dodały jej tylko skrzydeł i odwagi, by sięgać jeszcze wyżej. Jest na dobrej drodze, by uwolnić się od męża tyrana (Paweł Ławrynowicz), który się nad nią latami znęcał, niszczył jej marzenia i bez skrupułów nią manipulował. Czy teraz wystarczy jej sił, by już nigdy więcej nie ulec mężowi?

Z kolei Ada (Julia Wieniawa) postanowiła oddzielić przeszłość grubą kreską. Zaczęła uczciwą pracę, robi wszystko, by odzyskać syna i zacząć nowe życie. W najmniej oczekiwanym momencie przeszłość jednak powróci, a Ada będzie musiała się z nią zmierzyć i zdecydować, czy warto dać drugą szansę ludziom, którzy niejednokrotnie tak bardzo ją zawiedli.

Życie po raz kolejny zaskoczyło Martę (Weronika Rosati). Gdy była już przekonana, że w końcu uda jej się założyć rodzinę, o jakiej marzyła, okazało się, że ojciec jej dziecka ukrywał przed nią żonę i syna. Doszło też do wypadku. W ostatnim odcinku bratanek Marty wpadł pod samochód prowadzony przez jej ojca Witolda (Mariusz Bonaszewski). Czy chłopiec przeżyje, a rodzinne konflikty ostatecznie się zakończą?

2. sezon serialu "Zawsze warto" w środy, od 4 marca o godz.21:10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje