Reklama

"Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska w zaawansowanej ciąży! Aktorka pochwaliła się zdjęciem "z brzuszkiem"

Córka Andrzeja Garbowskiego - Katarzyna, pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Aktorka znana głównie z serialu "Zakochani po uszy" po raz pierwszy zostanie mamą. "Sprawy mają się dynamicznie" - przyznała w opisie.

Katarzyna Grabowska i ciąża

Katarzyna Grabowska jest w ciąży! Córka Andrzeja Grabowskiego radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując pierwsze zdjęcie "z brzuszkiem".

Od tamtej pory minął nieco ponad miesiąc, a szczęśliwa przyszła mama postanowiła podzielić się z internautami kolejną porcją fotografii.

Katarzyna Grabowska to aktorka doskonale znana widzom serialu: "Zakochani po uszy", w którym wcielała się w postać Asi Popiel (później Nowak). Tam też mogła "sprawdzić się w roli mamy", ponieważ grana przez nią bohaterka oraz jej serialowy partner - Piotr (Michał Meyer) zostali rodzicami córeczki: Pati. Z kolei w życiu prywatnym pani Kasia jeszcze nie zdradziła płci jej pierwszego dziecka, zostawiając tę informację dla najbliższych.

Reklama

Baby boom wśród gwiazd

Ojcem dziecka Katarzyny Grabowskiej jest Damian Kulec, który również pojawił się w serialu: "Zakochani po uszy". Mąż aktorki z humorem odniósł się do jej wpisu, przyznając pod galerią:

Katarzyna Grabowska wkrótce dołączy do grona gwiazd, które w tym roku powitały swoje pociechy na świecie - szczęśliwymi mamami w ostatnim czasie zostały m.in.: Klaudia Halejcio, Agnieszka Włodarczyk, Anna Starmach, oraz Kamila Kamińska. Wszystkim paniom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Zobacz też: Andrzej Grabowski znów zostanie dziadkiem! Katarzyna Grabowska jest w ciąży!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje