Reklama

Andrzej Grabowski znów zostanie dziadkiem! Katarzyna Grabowska jest w ciąży!

Aktorka "Zakochanych po uszy" Katarzyna Grabowska, młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, po raz pierwszy zostanie mamą. Zdjęciem z brzuszkiem pochwaliła się na Instagramie.

"Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić!!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje!" - napisała na Instagramie Katarzyna Grabowska, wrzucając do sieci zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Wiadomość o ciąży aktorki bardzo ucieszyła fanów i koleżanki ze środowiska aktorskiego. Posypały się gratulacje.

"Aaaa. Gratulacje Kasiu" - napisała Katarzyna Cichopek.

"Gratuuuulacje wielka rodzina się powiększa" - dodała koleżanka Grabowskiej z planu "Zakochanych..." - Kamila Kamińska.

Reklama

"Wspaniała wiadomość. Ogromne gratulacje" - cieszyła się aktorka "M jak miłość" - Ilona Janyst.

Swoje życzenia złożyli także Joanna Moro, Joanna Jarmołowicz, Hiroaki Murakami czy Dagny Mikoś.

Szczęśliwy z pewnością jest też przyszły dziadek - ojciec Kasi - serialowy Ferdynand Kiepski - Andrzej Grabowski. 

Kiedy Andrzej Grabowski po raz pierwszy dowiedział się, że spełni się jego wielkie marzenie i zostanie dziadkiem, wprost oszalał ze szczęścia. Zawsze bardzo chciał, by obie córki, które poszły w jego ślady i zostały aktorkami, miały wspaniałych partnerów i nie czekały zbyt długo z założeniem rodziny.

- Wiem, jak ważne jest, by po dniu spędzonym na planie i wieczorze w teatrze, mieć dom, do którego można wrócić i bliskich, którzy w nim czekają - powiedział kiedyś.

Andrzej Grabowski nigdy nie wtrącał się w życie córek, pozwalał im na wiele, a kiedy przedstawiały mu swoich chłopaków, bez problemu ich akceptował.

Wybrankiem Kasi i jednocześnie ojcem jej dziecka jest aktor teatralny, dubbingowy i telewizyjny, Damian Kulec, który także występuje w "Zakochanych po Uszy (w roli Daniela Habrata).

Damian także dodał na swoim profilu to samo zdjęcie, podpisując je "Oficjalnie zamykamy sezon na pytania Cioć, Wujków i @paweldomagala: 'No to kiedy Wy?' TERAZ MY! Jest najlepiej Mamo @kasiagrabowska" - zażartował oznaczając w poście swojego szwagra, Pawła Domagałę, który jest mężem drugiej z sióstr Grabowskich - Zuzanny.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje