Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Zeynep "ucieka sprzed ołtarza", a Dundar i tak zmusza ją do ślubu

W nowych epizodach serialu "Zakazany owoc" sporo się wydarzy. Zeynep po rozmowie z Alihanem nie będzie już pewna decyzji o ślubie Dundarem. Czy nowe informacje sprawią, że dziewczyna ucieknie sprzed ołtarza? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej produkcji? Przedstawiamy streszczenie odcinków 112, 113, 114, 115, 116 serialu "Zakazany owoc" i podajemy szczegóły ich emisji.

  • "Zakazany owoc" to turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 28 czerwca 2022. Akcja produkcji rozgrywa się w Stambule, a fabuła skupia się wokół historii dwóch pięknych sióstr o diametralnie różnych charakterach.
  • Zeynep i Yildiz pochodzą z ubogiej rodziny, jednak ich życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy tylko spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów. Czy kobiety osiągną sukces w życiu zawodowym i prywatnym? 
  • Fani z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, więc przedstawiamy streszczenie 112, 113, 114, 115 i 116 odcinka serialu "Zakazany owoc". Podajemy również szczegóły ich emisji. Gdzie i kiedy oglądać serial w telewizji?

Reklama


"Zakazany owoc" odcinek 112 streszczenie. Zeynep "ucieka sprzed ołtarza"

Zakazany owoc" streszczenie odcinka 112 wygląda następująco: Chociaż wszystko jest już przygotowane do ślubu Zeynep i Dundara, przyszła panna młoda nagle znika. Po chwili okazuje się, że Zeynep pojechała na lotnisko, aby powstrzymać Alihana przed wylotem z kraju. 

Po tym jak udaje jej się namówić mężczyznę do pozostania w Turcji, para snuje plany na wspólne życie. Yildiz namawia matkę, aby w końcu opowiedziała jej o ojcu. Tymczasem Kaya stara się zrozumieć, dlaczego Ender jest przychylna jego znajomości z Erimem.

  • Zakazany owoc" odcinek 112. Kiedy i gdzie oglądać? 

"Zakazany owoc" odcinek 112. zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w poniedziałek 12 grudnia o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 113 streszczenie. Mustafa chce zdobyć więcej pieniędzy

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 113. wygląda następująco: Mustafa zastanawia się, jak może naciągnąć Halita na więcej pieniędzy. Opracowuje plan i nachodzi Yildiz w domu. Ona jednak wprost wygarnia mu, że jest złym ojcem i wyrzuca go z domu.

Zeynep jedzie do Dundara, aby przeprosić go za odwołanie ślubu. Niedoszły mąż nie jest jednak zachwycony jej wizytą. Najpierw robi jej wyrzuty, a później rozkazuje jej opuścić rezydencję. Z kolei Zerrin planuje zapoznać Lilę z synem jej znajomego. Liczy na to, że przypadną sobie do gustu.

  • "Zakazany owoc" odcinek 113. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 113. zostanie wyemitowany na antenie TVP2 we wtorek 12 grudnia o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 114 streszczenie. Dundar porywa byłą narzeczoną

Zakazany owoc" streszczenie odcinka 114. wygląda następująco: Po rozmowie z córką Mustafa ponownie odwiedza Asuman, aby ją szantażować. Chce wyciągnąć od byłej żony więcej pieniędzy. Alihanowi udaje się znaleźć idealny dom dla niego i Zeynep. 

Przekazuje dobre wieść ukochanej, jednak radość z odzyskania ukochanego dziewczynie częściowo niszczy ojciec Dundara. Podczas odwiedzin u Halita mężczyzna szczerze wygarnia Zeynep, co sądzi o odwołanym ślubie. Tymczasem wzgardzony Dundar postanawia porwać byłą narzeczoną.

  • "Zakazany owoc" odcinek 114. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 114. zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w środę 14 grudnia o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 115 streszczenie. Zeynep zostaje zmuszona do ślubu

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 115. wygląda następująco: Dundar nie może pogodzić się z rozstaniem. Za wszelką cenę pragnie ożenić się z Zeynep i, aby wymusić na byłej narzeczonej ślub, grozi jej, że zabije Asuman. Przerażona dziewczyna zgadza się na jego warunki.

Alihan niepokoi się długą nieobecnością Zeynep. Mężczyzna jedzie do mieszkania ukochanej wraz z Emirem, dzięki czemu matka dziewczyny zostaje uratowana. Gdy na jaw wychodzi prawda o Dundarze, Alihan zwraca się o pomoc do jego ojca. Ten z kolei nie może uwierzyć w zachowanie syna i obiecuje Alihanowi unieważnienie małżeństwa.

  • "Zakazany owoc" odcinek 115 streszczenie. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 115. zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w czwartek 15 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 116 streszczenie. Kaya podejrzewa, że Emir to jego syn

"Zakazany owoc" streszczenie odcinka 116. wygląda następująco: Mustafa obiecuje byłej żonie, że wyjedzie, gdy tylko dostanie pieniądze. Ona jednak nie wierzy w jego zapewnienia. Yasar wciąż jest w szoku po tym jak jego syn zdecydował się porwać Zeynep, aby zmusić ją do zawarcia małżeństwa. Podczas rozmowy z Halitem wyznaje, że jego syn musi się leczyć. 

Z kolei Kaya zaczyna podejrzewać, że Erim może być jego dzieckiem. Ender nie ukrywa, że zależy jej na pozbyciu się Tulin z firmy, a Lila wybiera się na randkę z chłopakiem, którego wybrała dla niej Zerrin.

  • "Zakazany owoc" odcinek 116. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 116. zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w piątek 16 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:15.

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również:

"Zakazany owoc" odcinki 107-111 streszczenie. Zehra rozwodzi się z Kemalem

"Przysięga" odcinki 164-168 streszczenie. Tulay podaje gościom truciznę

Roman Załuski nie żyje. Reżyser komedii "Och, Karol" miał 85 lat

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale | TVP2 | TVP VOD | streszczenia serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy