Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz sfotografowana z Kerimem. Yigit chce przełożyć ślub

"Zakazany owoc" to serial turecki, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widzowie uważnie śledzą kolejne odcinki, pełne niespodziewanych zwrotów akcji. W najnowszym odcinku Ender będzie starała się pogodzić z mężem i synami. Z uwagi na sytuację rodziców Yigit poprosi Lilę o przełożenie ślubu. W tarapatach będzie też Yildiz, która nie wie, że na zlecenie Sahiki śledzi ją fotograf. Co jeszcze się wydarzy? Prezentujemy opis odcinka 236 serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial, opowiadający o losach dwóch sióstr. Zeynep chciałaby mieć spokojną pracę i udaną rodzinę, podczas gdy celem Yildiz jest wyjście za mąż za bogatego mężczyznę i dołączenie do elit. Właśnie przed nią otwiera się droga do zrealizowania marzeń. Intrygi, romanse, zwroty akcji i wyraziste postacie to cechy szczególne tej popularnej, tureckiej produkcji. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Oto streszczenie odcinka 236 serialu "Zakazany owoc"

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 236. Streszczenie: Fotograf robi zdjęcia Yildiz i Kerimowi. Yigit prosi Lilę o przełożenie ślubu

Kerim przybywa do rezydencji na zaproszenie Halita. Kiedy jednak dowiaduje się o tym Yildiz, nie chce zejść na dół, wymawiając się opieką nad Halitcanem. Tymczasem Ender znajduje hotel, do którego wyprowadzili się Kaya i Yigit. Wyjaśnia, że ciężko jej było zrezygnować z udziałów, o które tak długo walczyła i przeprasza swoich bliskich. Chce się też dowiedzieć, kto ich poinformował o całej sytuacji. Denerwuje ją informacja, że Yigit bez jej wiedzy pragnął zaciągnąć kredyt w banku i poszedł tam z ojcem i Sahiką.

Z kolei Halit zmusza Yildiz do zejścia na dół i wzięcia udziału w kolacji. Po krótkiej chwili mama Halitcana wraca jednak do siebie. Halit irytuje się, że zawstydziła go przed gościem. Informuje ją, że pobiorą się za dwa dni. Gdy następnego dnia Yildiz wychodzi na spacer, niespodziewanie spotyka Kerima. Mężczyzna pyta ją, czy jest zadowolona z decyzji o powrocie do Halita. Dotyka też jej ręki. Ani on, ani Yildiz nie wiedzą, że fotograf robi im zdjęcia z ukrycia. Fotografie otrzymuje Sahika, która zamierza w dogodnej chwili zrobić z nich użytek.

Tymczasem Ender udaje się do rezydencji Argunów, by wyjawić Halitowi, że w rzeczywistości nie oddała swoich udziałów dzieciom. Okazuje się, że Halit już o wszystkim wie - Metin sprawdził bowiem dokumenty. Erim również został już o wszystkim poinformowany przez Sahikę.

Yigit prosi Lilę o przełożenie ślubu w związku z sytuacją jego rodziców. Dziewczyna zgadza się na zmianę terminu, choć nie jest tym zachwycona.

"Zakazany owoc" odcinek 236. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Zakazany owoc" to popularna produkcja turecka, gromadząca przed ekranami mnóstwo widzów. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Odcinek 236 serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany we wtorek 13 czerwca 2023 roku, o godzinie 17:15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Idol": The Weeknd kręcił serial u siebie w domu. Skąd taka decyzja? 

Maciej Musiał: Od nieśmiałego nastolatka do gwiazdy Netfliksa. Tak zaczynał karierę 

"Dziedzictwo" odc. 50. Ziya ucieka z domu, Yaman i Seher wyruszają na poszukiwania 

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy