Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz odzyskuje dziecko. Kayah zostaje odrzucony przez Laylę

„Zakazany owoc” to turecki serial, który pojawił się na antenie Telewizji Polskiej w czerwcu 2022 roku. Tytuł doczekał się 6 sezonów historii o siostrach ze Stambułu. Yildiz liczy na bogactwo i dołączenie elity, Zeynep natomiast chce jedynie prawdziwej miłości. Czy siostry osiągną sukces? Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

"Zakazany owoc" ciągle zaskakuje wydarzeniami, które mają miejsce na ekranie. Yildiz nie jest pewna, czy dziecko, które rzekomo urodziła, faktycznie jest jej. Co wskażą wyniki badań? Czy Halit wyjedzie z Sahiką z kraju? Poznajmy streszczenie 155.-159. odcinka "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc": odc. 155. Streszczenie i opis odcinka

Plan Ender związany z podmienieniem dziecka się nie sprawdza. Yildiz jest już u krańca sił. Na szczęście Halit zajął się sprawą. Przyniósł jej biologicznego syna. Mężczyzna nie jest świadomy tego, że Sahika wciąż udaje tylko przy nim niewiniątko. Kayah chce spędzić romantyczny czas z Leylą. Przygotowuje dla ich dwojga kolację. Lila próbuje wzbudzić w Yigicie zazdrość.

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 156. Streszczenie i opis odcinka

Do Yildiz przybywają członkowie rodziny Halita, by ujrzeć jego dziecko. Ender nakłania służącą do tego, by podkradła telefon Sahiki. Kobieta zauważa, że coś jej zaginęło, a Ender czuje, że zwyciężyła. Sahika rozmawia z Halitem. Próbuje zasugerować mu, że Yildiz ma romans z Emirem.

"Zakazany owoc": odc. 157. Streszczenie i opis odcinka

Sahika nie daje za wygraną. Wciąż próbuje sugerować Halitowi, że Yildiz i Emir mają ze sobą romans. W czasie obrzezania okazuje się, że Yildiz jest bardzo nieprzyjemna względem swojego byłego męża. Kaya odmawia współpracy z jednym ze swoich klientów. Powodem są jego komentarze kierowane w stronę Leyli. Ender powraca do stowarzyszenia.

"Zakazany owoc": odc. 158. Streszczenie i opis odcinka

Kayah proponuje Leyli wyjazd do jego rodzinnych stron. Na myśl o tym kobieta dostaje ataków paniki. Na obrzezaniu syna Yildiz pojawia się Ender. Jej obecność była zaskoczeniem dla Halita i Sahiki. Przy okazji Halit otrzymuje od Yildiz papiery rozwodowe. Kayah sugeruje jej, żeby po całej sytuacji przeniosła się do Emira.

"Zakazany owoc": odc. 159. Streszczenie i opis odcinka

Kayah otrzymuje słowa krytyki od Halita za to, że wspiera Yildiz. Kobieta chce zakopać pępowinę synka tuż pod firmą jej byłego męża. Yigit wspiera Lilę w napisaniu pracy na studia. Leyla nie może czuć się bezpiecznie. Jej mąż dowiedział się o tym, że ta przebywa w Stambule. W międzyczasie Kayah próbuje się do niej zbliżyć. Ona go jednak odrzuca. Ender poznaje głos człowieka, z którym współpracuje Sahika.

"Zakazany owoc": odc. 155-159. Kiedy i gdzie oglądać serial

155. odcinek "Zakazanego owocu" będzie miał premierę w poniedziałek, 13 lutego. Zadebiutuje na antenie TVP2 o godzinie 17:15. Kolejne epizody pojawiać się będą aż do piątku o tej samej porze. Wszystkie wydane już odcinki obejrzeć można także na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Ilona Felicjańska: Burzliwe związki i uzależnienie. Jak potoczyło się jej życie?

Serial TVP czekał wiele lat na realizację. Skąd to opóźnienie?

"Barwy szczęścia": Odcinki 2751-2755. Kasia zazdrosna! Łukasza i Natalię łączy coś więcej?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Telewizja Polska SA | TVP2 | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy